Assassin's Creed Valhalla 1.5.2 Türkçe yama çıkacak mı?

sıkıntı duyduğum konu var elinde olan bu konu içinde mesaj da atıyorlar fakat tık yok yani 20 tl gibi bir rakama almışlar sanki dünyanın parası 1.5.2 geldi oyun için güncelleme halen eski versiyonu bozulmadan çalıştığını dile getirdiler malesef herkes bir olmuyor ne yazık ki ( bu arada oynuyorum hocam ya gerek kalmadı zaten çıksın indirmicem ben o kadar kinliyim yani ) 😁😁

Kanka bu kadar kanına dokunduysa İngilizce oyna vallahi üzüldüm. :D Elimde olsa paylaşacağım.
sıkıntı duyduğum konu var elinde olan bu konu içinde mesaj da atıyorlar fakat tık yok yani 20 tl gibi bir rakama almışlar sanki dünyanın parası 1.5.2 geldi oyun için güncelleme halen eski versiyonu bozulmadan çalıştığını dile getirdiler malesef herkes bir olmuyor ne yazık ki ( bu arada oynuyorum hocam ya gerek kalmadı zaten çıksın indirmicem ben o kadar kinliyim yani )

Bunlar bu yamayı tekrar yayınlasın eşek gibi anırıcam inada bindi artık yemin ederim mayıs'ın başında ay sonu dediler belli değile çevirdiler bence bunlar isteyerek ve bilerek yayınlamıyorlar elinde olupta vermeyen arkadaşlara da yazıklar olsun diyorum konuyu takip edipte yorum atıpda yardım da bulunmayan bizimle paylaşmayan arkadaşlarımıza da sevgilerle. Elimde olsa çatır çatur yayınlayacağım 🤣🤣

Yama var mı elimde olan diyorsunuz elinde olan var mı?

daha önce sitelerinden abonelik alıpta aboneliği devam edenlerin çevirilere erişim sağlayabilmekte yani içimizde olan arkadaşlarımız da var var da kendilerine var

Oyunu yeni satın aldım. Bugün de güncelleme gelmiş acaba 1.5.1 yaması olur mu? Olmazsa yeni yama çıkacak mı haberiniz var mı?

Olmuyor, ben de şu an 1.5.2 yaması mevcut, oynuyorum lakin 1.5.1 ve 1.5.0. 1 Türkçe yamasını kurdum, denedim. Oyunu çalıştırdım ve olmadı, çoğu kişi laptop olduğundan alakalı diyor ama bilmiyorum masaüstü kullanıcıları sorun yaşamadıklarını söylüyor eski sürüm yamalarla.

Olmuyor, ben de şu an 1.5.2 yaması mevcut, oynuyorum lakin 1.5.1 ve 1.5.0. 1 Türkçe yamasını kurdum, denedim. Oyunu çalıştırdım ve olmadı, çoğu kişi laptop olduğundan alakalı diyor ama bilmiyorum masaüstü kullanıcıları sorun yaşamadıklarını söylüyor eski sürüm yamalarla.
alakası yok kanka o yama biraz sıkıntılı,ben de masaüstü var ama çalışmıyor

Arkadaşlar çalışan yama buldum 1.5.3 teyim onda da çalışıyor makine çeviri ama çalışıyor
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
normalde bende oyunu çökertiyordu ama Windows 11'e geçince oda çözüldü.

Arkadaşlar çalışan yama buldum 1.5.3 teyim onda da çalışıyor makine çeviri ama çalışıyor
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Laptoptami kullanıyorsun kardesim

Teşekkür ederim. Denedim orjinal oyunda oldu (1.5.3)

Yeni konular

Geri
Yukarı