Assassin's Creed Valhalla 1.6.1 Türkçe yaması çöküyor

GeyikliHeykel

Femtopat
Daha fazla  
Mantığını anlayamadığım şekilde her gelen güncellemede bütün çeviriler çöküyor 1.6.0 ile de aynısı olmuştu şunda da aynı problem var. Türkçe dosyalarını klasöre attığım andan itibaren oyunu açmıyor. Bulut kayıtları eşleştirilemiyor diyor ve kalıyor. Çözümü bulan çeviri bulan paylaşırsa sevinirim şu oyundan daha fazla çeviride problem yaşadığım bir oyun hatırlamıyorum.

Oyunu aldım lakin bir türlü türkçe 1.6.1 yamasını bulamadım yardımcı olabilecek var mı oyunu oynamıyorum bekliyorum yardım lütfen

Şu yamayla alakalı biri bir şey söylesin artık. Yardım edin ya. Oyunu bekletiyorum, oynamıyorum.
bekle atıyorum

Mantığını anlayamadığım şekilde her gelen güncellemede bütün çeviriler çöküyor 1.6.0 ile de aynısı olmuştu şunda da aynı problem var. Türkçe dosyalarını klasöre attığım andan itibaren oyunu açmıyor. Bulut kayıtları eşleştirilemiyor diyor ve kalıyor. Çözümü bulan çeviri bulan paylaşırsa sevinirim şu oyundan daha fazla çeviride problem yaşadığım bir oyun hatırlamıyorum.
atıyorum bekle

MEGA rar dosyası olarak atıyorum virüs gibi görünebilir indirirken virüs programını kapatmayı unutmayın iyi oyunlar

Şu yamayla alakalı biri bir şey söylesin artık. Yardım edin ya. Oyunu bekletiyorum, oynamıyorum.
MEGA rar dosyası olarak atıyorum virüs gibi görünebilir indirirken virüs programını kapatmayı unutmayın iyi oyunlar

Son düzenleme:
Makine Çeviri diye bir uygulama var onlar pazar günü ac valhallanın 1.6.1 sürümünü türkçe yaptılar şuan oyuna girebiliyorum ama test etmedim atıyor mu veya yama düzgün çalışıyor mu diye

Sorun çözüldü mü acaba? Yamayı kuran arkadaşlarda oyunda bir sıkıntı var mı? Çökme vs gibi.

Arkadaşlar ben de oyunu yeni aldım ama daha kuramadım, bu arkadaşın attığı yamayı kullananlar fikirlerini söyleyebilir mi?
Sanırım güvenemedin :) önemli değil benim gibi madurluğu yaşayan arkadaşlara yardımcı olmak için attım şuan elimde bütün dlc'lerin tr yaması mevcut

Dosya Ekleri

• Assassins-Creed-Valhalla-Turkce-Yama-indir-Full-Kurulum-pc-scaled.jpg
    Assassins-Creed-Valhalla-Turkce-Yama-indir-Full-Kurulum-pc-scaled.jpg
    142,9 KB · Görüntüleme: 280
  • Assassins-Creed-Valhalla-Turkce-Yama-indir-Full-Kurulum-pc-update-scaled.jpg
    Assassins-Creed-Valhalla-Turkce-Yama-indir-Full-Kurulum-pc-update-scaled.jpg
    473,7 KB · Görüntüleme: 276

Yeni konular

Geri
Yukarı