Assassin's Creed Valhalla 15 dakikadır açılış ekranında duruyor

İşletim sistemi
Windows 10

oylesine1i

Hectopat
Daha fazla  
RAM
8
Oyunu hard diske kurdum ve açtığımdan beri 15 dakika geçmesine rağmen hala açılış ekranında. Hard diske kurduğum için yavaş açılacağını biliyorum ama bunun harddiskle alakalı olduğunu düşünmüyorum. Assassin's Creed Odyysey'de aynı sorunu yaşamıyordum. Alttaki ekranda duruyor ve arkadan müzik sesi geliyor. Ekran kartım GTX970 ve işlemcim Intel corei3 6006u. Dediğim gibi hard diske kurduğum diğer oyunlar da geç açılıyor ama hiçbiri bu kadar bekletmemişti. Sürücülerim güncel.

1642192325808.png

Yaklaşık yarım saat oldu şu an bu ekranda. Bu arada yazmayı unutmuşum oyunda bir de Türkçe yama var.

1642192979351.png

Son düzenleme:
Büyük ihtimal yamadan kaynaklı olabilir. Yamayı kaldırıp denediniz mi? Orijinal ve korsan olarak 2 yamasi var, doğru yamayı indirdiğinizden emin olun.

Büyük ihtimal yamadan kaynaklı olabilir. Yamayı kaldırıp denediniz mi? Orijinal ve korsan olarak 2 yamasi var, doğru yamayı indirdiğinizden emin olun.

Evet yamayla alakalıymış çünkü oyunu silip SSD'ye kurduğumda yamasız çalıştı. Ama doğru yamayı kurmama rağmen açılmıyor.

Hayır yamayla alakalıymış. Oyunu yamasız açtığımda da sadece uyarı ekranı geliyor ve sonra tekrar yüklenme ekranında yarım saat duruyor.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı