Oyun Assassin's Creed Valhalla 67 TL

Deluxe almaya gerek var mı?

Alınır mı Far Cry 6?
Far cry bende 4-5le beraber bitti ancak primal olanı tavsiye ederim. Ben siteden alım güvenilir mi diye merak etmiştim güvenilirmiş ANNO 1800 almayı düşünüyorum site ucuzmuş bayağı.

Lütfen artık insanlar Playnite'i araştırıp kullansınlar. Tüm platformlardaki oyunlarınızı tek uygulamada görebilir ve başlatabilirsiniz. Bu arada Ubisoft oyunlarını Epic'ten alırsan eğer ister Ubi'den oyna ister Epic'ten oynayabilirsin. Steam'de böyle bir şey yok. Ve sanırım ürün kopyalanıyor hesapları ayırsanda oyun iki yerde oluyor. (tam emin değilim)
Ubisoft ve EA games gibi yayıncılar kendi alt yapim şirketleride olduğu için kendi oyunlarına sahip çıkmak adına satın alımlarda kendi uygulamasininda kullanımını zorunlu tutuyor. Yani herhangi bir AC veya NFS oyununa girdiğiniz zaman Steam veya Epic'den veya başka satın aldığınız yayıncılardan. Kesinlikle ea veya ubi. Yüklemeniz gerekiyor.

Son düzenleme:
2 farklı kredi kartıyla denedim ama sitedeki ödeme ekranında sürekli '' Payment unsuccessful. Try again. '' hatası alıyorum. Daha önce bu sorunla karşılaşıp çözen var mı?

Ben Voidu'dan AC Valhalla ve Far Cry 6 aldım aktifleştirdim ama Ubisoft Connect mobil uygulamasında oyunlar bölümünde gözükmüyor ne yapmam lazım. Oyunlar benim kütüphanemi geçti mi geçmedi mi?

Eğer aldın oynamadınsa gözükmüyor galiba hocam. Bende Watch Dogs Legion almıştım gözükmüyordu ama hiç oynamadım. Oynadığım bütün oyunlar gözüküyor.

Eğer aldın oynamadınsa gözükmüyor galiba hocam. Bende Watch Dogs Legion almıştım gözükmüyordu ama hiç oynamadım. Oynadığım bütün oyunlar gözüküyor.

Aynen telefondan girdigin zaman ister tarayıcıdan ister mobil uygulamasından girin oynamadıkça gözükmüyormuş PC'den Launcher'ı indirince görüntelebiliyorsunuz kütüphaneyi.

Geri
Yukarı