Çözüldü Assassin's Creed Valhalla açılmıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
İşletim sistemi
Windows 10

Serhat Bozdag

Centipat
Daha fazla  
RAM
16 GB
Ekran kartı
AMD Radeon RX 5700xt
Anakart
Asus Prime B450M-K
İşlemci
AMD Ryzen 5 3500x
Konu başlığında da belirttiğim üzere sıkıntı bu. Oyun orijinal, v1.4.2. oynu toplamda yaklaşık 40 saat oynadıktan sonra ya oyuna girip 5-10 dakika sonra atıyor ya da hiçbir şekilde girmiyor oyuna. Bununla ilgili gerek burada gerekse diğer forum ve platformlarda çok konu açılmış ancak kesin bir çözüm yolu yok, en azından ben bulamadım. Bulan gören yapan varsa ve yardımcı olursa sevinirim.

Oyunda dosyaları doğrulamadan tut da oyunu ve DDU ile Driver'a kadar silip yeniden yüklemeye hatta formata kadar her şeyi denedim sonuç alamadım, bu arada sistemim Full HD orijinal ve güncel.

Arkadaşın biri version.dll'yi silin demiş ancak ben böyle bir dosya bulamadım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
İnstall all.bat üzerinden kurdunuz değil mi? Ona rağmen olmuyorsa hiçbir çözüm önerisi aklıma gelmiyor maalesef.

Evet, teşekkür ediyorum desteğiniz için.
Selamlar herkese,

Problemi şu şekilde çözdüm (kesin midir emin değilim). Güncellemeden önce TR yama vardı bende, onu silip dosyaları doğruladıktan sonra yaklaşık 20 saat kadar oynadım problem olmadı, emin olmak için 35-40 saat arasını bekliyordum çünkü bende problem 35 saatten sonra olmaya başlamıştı (oyun TR yamaydı). Problemin Türkçe yamadan kaynaklandığını düşünüyorum daha doğrusu bende o şekilde düzelme olduğu için problemi ona yoruyorum ancak yama yapanların emeğine de saygı göstermek lazım. Şu an güncel 1.5.0.1 ile oynuyorum problem yok (yamasız oynuyorum).
Son düzenleme:
İnstall all.bat üzerinden kurdunuz değil mi? Ona rağmen olmuyorsa hiçbir çözüm önerisi aklıma gelmiyor maalesef.

Evet, teşekkür ediyorum desteğiniz için.
Selamlar herkese,

Problemi şu şekilde çözdüm (kesin midir emin değilim). Güncellemeden önce TR yama vardı bende, onu silip dosyaları doğruladıktan sonra yaklaşık 20 saat kadar oynadım problem olmadı, emin olmak için 35-40 saat arasını bekliyordum çünkü bende problem 35 saatten sonra olmaya başlamıştı (oyun TR yamaydı). Problemin Türkçe yamadan kaynaklandığını düşünüyorum daha doğrusu bende o şekilde düzelme olduğu için problemi ona yoruyorum ancak yama yapanların emeğine de saygı göstermek lazım. Şu an güncel 1.5.0.1 ile oynuyorum problem yok (yamasız oynuyorum).

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm

Yeni konular

Geri
Yukarı