Assassin's Creed Valhalla alınır mı?

jackyteller

Hectopat
Makaleler
1
Yer
tam 7000 mesaj olduğu için bir daha mesaj atmam
Eğer seviyorsan AC oyunlarını kesinlikle almalısın oyunu bitirdim gerçekten her yönüyle çok memnun kaldım deli gibi eğlendim fakat belli bir süre geçince insan biraz da olsa sıkılıyor 2-3 gün ara verip oynarsan tadından yenmez fiyatı çok iyi almalısınız.
Bu her oyun için geçerli. Kimse RDR2 oyununu 3-4 gün soluksuz bitiremez. En azından yakın çevrem ve ben yaklaşık 2 ayda bitirdik.

Perceival

Hectopat
Yer
Tokyo,Japonya
Kupon olacağını da sanmıyorum.
Ekran Alıntısı.PNG

CQBRAREİS

Hectopat
Yer
HOF kürsüsü.
Eğer seviyorsan AC oyunlarını kesinlikle almalısın oyunu bitirdim gerçekten her yönüyle çok memnun kaldım deli gibi eğlendim fakat belli bir süre geçince insan biraz da olsa sıkılıyor 2-3 gün ara verip oynarsan tadından yenmez fiyatı çok iyi almalısınız.
Hocam ben AC oyunlarını seviyorum fakat sanki valhallada gizlilik yok gibi geliyor.
Yani bir brotherhood gibi arkadan gizli gizli gelip, çatıdan atlayıp hidden blade'i herifin boynuna saplama gibi mekanikler yok gibi gözüküyor. Combatlar mount and blade gibi yani gördüğüm kadarıyla.
Oyunu bitirmişsiniz diye soruyorum hocam bu oyunun assassin's kısmı doyuruyor mu?

Yukarı