Assassin's Creed Valhalla alınır mı?

Oyun oynanamayacak derecede bug dolu. Eğer bunlara katlanırım diyorsan Witcher 3 Viking Edition oyununu 138TL'ye alabilirsin.

O kadar bug var mı gerçekten cyburpunk alayım o zaman :)
Oynanamayacak kadar bug yok. Güncellemelerle çoğu düzeltildi. 200 saate yakın oynadım tek tük birkaç tane bug gördüm. Bana kalırsa AC Valhalla Cyberpunk'a göre çok daha güzel bir oyun. Çoğu oyunun bazı mekanikleri veya oynanış tarzını görebiliyorsun. Kimisi buna hırsız der, kopya der ama benim hoşuma gitti açıkçası.

Yeter artık ne bu Cyberpunk'ı kötülediğiniz bilip bilmeden konuşmayın oyunda ne bug kaldı ne bir şey sadece optimizasyon kötü. Bazen bazı şeylerin suyunu çıkartıyorsunuz.

Kardeşim sakin ol Cyberpunk'ı ben çıktığı gün aldım oynadım bug doluydu ve espirisine konuştum sen neden bu kadar sinirlendin anlamadım :) bir şey demedim yani.

Geçen günlerde indirimden Assassin's Creed1, 2, Brotherhood ve revalations oyunlarını satın aldım.

İlk oyunu geçiyorum pek bir şey diyemem ama ikinci oyun gerek hikaye sunumu gerek oyun yapısı bana şunu gösterdi: Gerçek Assassin's Creed ismi revalations ile gerçekten bitmiş.

Yeni oyunlar için AC olarak lanse edilmesi bana kalırsa Assassin's Creed markasına, ismine, değerine ne derseniz artık saygısızlık olur.

Valhalla için de durum böyle. AC olarak değil de genel sıradan bir oyun olarak bakarsanız sevebilirsiniz. Ama AC olarak bakarsanız beklediğinizi bulamayabilirsiniz. Keza bu durum benim için böyle oldu.
Saygılarımla değerli hocalarım. 🙌

Kesinlikle, bir de 3 çok güzeldi gerisi bozdu.

Kardeşim sakin ol Cyberpunk'ı ben çıktığı gün aldım oynadım bug doluydu ve espirisine konuştum sen neden bu kadar sinirlendin anlamadım :) bir şey demedim yani.
Sakin olayımda bir yere kadar herkes aynı şeyi yazınca bir saatten sonra çok can sıkıyor. Adamlar bu kadar nefreti haketmiyor . Ubisoft her sene bütün oyunları buglı çıkıyor ama bu kadar konuşulmuyor.

Sakin olayımda bir yere kadar herkes aynı şeyi yazınca bir saatten sonra çok can sıkıyor. Adamlar bu kadar nefreti haketmiyor. Ubisoft her sene bütün oyunları buglı çıkıyor ama bu kadar konuşulmuyor.

Ben Witcher'ın serisini bitirdim özellikle 3'den sonra büyük beklenti içine girdim ve oyunun sinematiği gibi gelmeyince bende sinirlendim bitirdim ama sıfr beklediğim için bitirdim bug da çokdu yalan yok şu an bilmiyorum patchlerle düzelettirler mi daha sonra tekrar bakabilirim Ubisoft'un oyunlarını daha yeni yeni oynamaya başladım diyebilirim.
Herkesin ilgisi ve yorumlarınız için çok teşekkür ederim büyük ihtimalle alıp oynayacağım umarım oddysey gibi değildir. :)

Son düzenleme:

Geri
Yukarı