Assassin's Creed Valhalla alınır mı?

Kkaraca1807

Hectopat
Daha fazla  
RAM
16
Ekran kartı
4070 ti
Arkadaşlar Assassin's Creed Valhalla veya Odyssey almayi düşünüyorum. 2 yıl önce Valhalla'yı izleyerek bitirmiştim ama şimdi oynamak istiyorum.
Odyssey Game Pass'te var ama Epic'ten Ultimate alınca Assassin's Creed 3 Remastered da veriyor. Valhalla Ultimate ise Epic Games'te indirim ile 276TL.
Odyssey oynayacagim zaman Game Pass alırım diye düşünüyorum. İkisini de simdi oynamayacağım ama stok yapıyorum. Sizce Valhalla almak mantıklı mı?
Veya ikisini birden mi alayım?
Epic Games'te ikisi de indirimde toplam 463.67TL
10.10.2023'e kadar indirimde gözüküyor, doğru olduğunu düşünmüyorum. Sizce 1-2 haftaya biter mi indirimler? Bitmezse 15 gün içerisinde ikisini hatta belki Origins de almayi -3'ü toplam 604TL- düşünüyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
İkisi de alınır bence bu fiyatlara. Valhalla bana biraz sıkıcı gelmişti ancak o zamanlarda zamanım kısıtlıydı ondan olabilir.

Ben hikayeli oyunları seviyorum ve Valhalla'yı 2 yıl önce izlemiştim 80 saat falan sıkılmamıştım. Ama alıp almama kısmında kararsızım.

Ben hikayeli oyunları seviyorum ve Valhalla'yı 2 yıl önce izlemiştim 80 saat falan sıkılmamıştım. Ama alıp almama kısmında kararsızım.

Vallhalla pişman etmez alabilirsin keyifli bir oyun olmuş biraz farklı bir AC olmuş ama bu farklılık bence oyuna renk katmış.

Alınabilir fakat Epic Games üzerinden değil, Voidu veya IndieGala üzerinden çok daha ucuza alabilirsiniz.

Arkadaşlar Assassin's Creed Valhalla veya Odyssey almayi düşünüyorum. 2 yıl önce Valhalla'yı izleyerek bitirmiştim ama şimdi oynamak istiyorum.
Odyssey Game Pass'te var ama Epic'ten Ultimate alınca Assassin's Creed 3 Remastered da veriyor. Valhalla Ultimate ise Epic Games'te indirim ile 276TL.
Odyssey oynayacagim zaman Game Pass alırım diye düşünüyorum. İkisini de simdi oynamayacağım ama stok yapıyorum. Sizce Valhalla almak mantıklı mı?
Veya ikisini birden mi alayım?
Epic Games'te ikisi de indirimde toplam 463.67TL
10.10.2023'e kadar indirimde gözüküyor, doğru olduğunu düşünmüyorum. Sizce 1-2 haftaya biter mi indirimler? Bitmezse 15 gün içerisinde ikisini hatta belki Origins de almayi -3'ü toplam 604TL- düşünüyorum.

Valhalla ve Odyssey'i kap gitsin derim. Bu arada Valhalla da standart da yeter. DLC'ler safi yan hikaye olmasa da olurlar ama Odyssey de Gold hariç alma. Onun DLC'leri direk ana hikayeyi devam ettiriyor.

Odyssey ve Valhalla'yı aldım ama Valhalla kullanım dışı gözüküyor sorun olur mu?
Screenshot_20240109_132351_Chrome.jpg

Dosya Ekleri

• Screenshot_20240109_132351_Chrome.jpg
    Screenshot_20240109_132351_Chrome.jpg
    64,7 KB · Görüntüleme: 9

Yeni konular

Geri
Yukarı