Assassin's Creed Valhalla güvenilir Türkçe yama nereden bulunur?

Akfortisev

Kilopat
Daha fazla  
Selam arkadaşlar, öncelikle güvenilir olması benim için önemli. Onun dışında makine çevirisi de olsa çok kötü olmadığı sürece sorun yok. Teşekkürler şimdiden.

Animus Projesi tarafından Türkçe yama yapıldı fakat henüz beta aşamasında ve üye olmanız gerekiyor.

Animus Projesi tarafından Türkçe yama yapıldı fakat henüz beta aşamasında ve üye olmanız gerekiyor.

Animus değil, Anonymus.
Arkadaşlar maalesef yamaya verebilecek param yok :/ bedava olursa sevinirim açıkçası.
Bedava olunca da güvenilir olup olmadığını anlayamıyorsun ki.

Son düzenleme:
Animus değil, anonymus.

Bedava olunca da güvenilir olup olmadığını anlayamıyorsun ki.

Hocam evet haklısınız normalden yamaları buradan alıyorum genelde ama param hiç yok ve acil oynamak istiyorum açıkçası.
Başka güvenilir yama yok mu arkadaşlar?

Son düzenleme:
Benim kullandığım bir TR yama var güvenilirde ve bedava Join the MAKİNE ÇEVİRİ Discord Server! bu discord adresinden çeviri listesi kanalına girip biraz yukarı kaydırınca ac valhalla v42 Türkçe yama yazıyo linke tıklayınca başka bi discord kanalına atacaktır o kanalda kurulum dosyasını indirme linki ve nasıl kurulum yapıldığı yazıyor basit bir işlem zaten,yapamazsanda orda destek kanalı var oraya yazarak destek alabilirsin sana yardım ederler
İyi oyunlar.
Animus Projesi'nin ücretli sattığı yamanın çalınmış hali değil mi bu?

Benim kullandığım bir TR yama var güvenilirde ve bedava Join the MAKİNE ÇEVİRİ Discord Server! bu Discord adresinden çeviri listesi kanalına girip biraz yukarı kaydırınca AC Valhalla V42 Türkçe yama yazıyor linke tıklayınca başka bir Discord kanalına atacaktır o kanalda kurulum dosyasını indirme linki ve nasıl kurulum yapıldığı yazıyor basit bir işlem zaten, yapamazsanda orada destek kanalı var oraya yazarak destek alabilirsin sana yardım ederler.
İyi oyunlar.

Ben buradan indirdim virüs taraması temiz çıktı. Son sürümle de uyumlu. Makine çevirisi ama oyunu anlamaya bayağı yeterli.

Hocam site pek güvenli değil diye gördüm birkaç yerde konunuzu görmüştüm.

Animus Projesi'nin ücretli sattığı yamanın çalınmış hali değil mi bu?

Kaldırmışlar sanırsam indirilmiyor zaten dosya.

Son düzenleyen: Moderatör:

Geri
Yukarı