Assassin's Creed Valhalla hangisi alınmalı?

raster

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba. Ragnarok Edition ile Complete Edition arasında 50TL fark var. Sizce değer mi? Hangisi alınmalı?

Complete Edition'a tüm DLC'ler dahil ragnarok Edition'a tek ragnarok DLC'si dahil.

50 liralık farka değer gibi complete edition.

Complete Edition'a tüm DLC'ler dahil ragnarok Edition'a tek ragnarok DLC'si dahil.

50 liralık farka değer gibi Complete Edition.

Hocam peki bu editioların farkını nerede görüyoruz? Odyssey'de de Gold ile Ultimate arasında kaldım. Odyssey'de hikaye tamamlanmıyor diyorlar ondan dolayı biraz kararsız kaldım. Gold Edition yeterli olur mu?

Hocam peki bu editioların farkını nerede görüyoruz? Odyssey'de de Gold ile Ultimate arasında kaldım. Odyssey'de hikaye tamamlanmıyor diyorlar ondan dolayı biraz kararsız kaldım. Gold Edition yeterli olur mu?

AC Odyssey'de farkları bilmiyorum hocam kusura bakmayın.

Odyssey'de Gold paketle tüm oynanabilirlere sahip oluyorsun ve hediye olarak AC3+LiberationHD veriyor, Deluxe paket içerisinde ekstra 1-2 ekipman seti oluyor o kadar tamamen gereksiz.

Oyunun Steam sayfasında belirtiliyor paketlerin içerikleri. Ultimate'in Gold sürümden farkı içerisinde hikayeye etkisi olmayan Deluxe Pack bulunduruyor olması. Dolayısıyla Gold sürüm yeterli olur.

Oyunun Steam sayfasında belirtiliyor paketlerin içerikleri. Ultimate'in Gold sürümden farkı içerisinde hikayeye etkisi olmayan Deluxe pack bulunduruyor olması. Dolayısıyla Gold sürüm yeterli olur.

Odyssey'de Gold paketle tüm oynanabilirlere sahip oluyorsun ve hediye olarak AC3+liberationhd veriyor, Deluxe paket içerisinde ekstra 1-2 ekipman seti oluyor o kadar tamamen gereksiz.

Teşekkürler.

Geri
Yukarı