Assassin’s Creed Valhalla, Kısa Süreliğine Ücretsiz Oluyor

Zaten oyun 2 günde iner, sırf 2 gün oynamak için değmez. Onun yerine indirim bekleyip almak daha mantıklı.

@Ellie Williams 56 saat / %89 istatistikle bitti. Oyunun %60'ı at sürme üzerine. %25'i "Şunula konuş.", "Bunu rapor et.", "Şunu takip et." üzerine. Kalan %15'i ise savaş, dövüş, aksiyon, gizlilik vs. başka bir şey değil.

Hikayesi aman aman bir hikaye de değil, klasik Ubisoft mantığı: Bölge ele geçir, intikamını al.

Merak edenler için kısa bir özet geçtim. Oyunun en güzel ve en bağlayıcı yanı ise grafik kalitesiydi. Şahane bir harita yapısı var.

@Ellie Williams 56 saat / %89 istatistikle bitti. Oyunun %60'ı at sürme üzerine. %25'i "Şunula konuş.", "Bunu rapor et.", "Şunu takip et." üzerine. Kalan %15'i ise savaş, dövüş, aksiyon, gizlilik vs. başka bir şey değil.

Hikayesi aman aman bir hikaye de değil, klasik Ubisoft mantığı: Bölge ele geçir, intikamını al.

Merak edenler için kısa bir özet geçtim. Oyunun en güzel ve en bağlayıcı yanı ise grafik kalitesiydi. Şahane bir harita yapısı var.

Evet katılıyorum. Hikaye de güzeldi, bazı yan görevleri özellikle çok beğendim. Ambians, geçtiği bölgeler, grafikler, orta çağ ve katolik temaları, renk paleti harika iş çıkarmışlar. Şundan sonra Watch Dogs Legion ve Far Cry 6'ya bakıyorsun sanki alakasız bir firma yapmış gibi.

Ubisoft'un istediğinde hem çok hoş oyunlar hem de kopyala yapıştır çöpler yapabilmesi ayrı bir yetenek.

Rtx 2060 a neden i5 3. Nesil merak ettim de. Bu arada al grafikleri yükseğe, oynatabilir
Sistemim ilk başta 1050TI+3470'ti. Sonra buna R5 1600AF aldım ama istediğim performansı alamadım (Warzone 1080p +60FPS vermedi yani). Ben de forum üyelerine sordum ve pek değerli tavsiyeler ışığında 1600AF'ye 2060 almak gibi bir hataya düştüm. Hata diyorum çünkü darboğaz yaptı ve microstutter baş gösterdi. Ben de "kino"nun tavsiyesini dinleyip R5 3600 almak için işlemciyi son gün iadeye yolladım. Macunlu işlemciyi geri alırlar mı bilemem, alırlarsa R5 3600 takıcam. İşlemciyi yollayınca tabi dımdızlak ortada kaldık ben de 3470'i 2060'a takıp LoL, Apex falan can sıkıntımı gideriyorum.

Assassin's Creed serisinde olan oyunların tamamını oynadım. Önyükleme olduğu için hemen oynama fırsatım oldu açılır açılmaz. Saatlerce Assassin's Creed Odyssey oynamamın ardından girdiğim Valhalla hiç tatmin edici gelmedi. Kendine has atmosferi güzel ama bir şey eksik gibi oyunda, ne o bilmiyorum ama bir şey eksik kalmış gibi.

Geri
Yukarı