Assassin's Creed Valhalla Ragnarök Edition alınır mı?

Origins severek oynayıp bitirmiştim Odyssey fazla beğenmedim Far Cry 5 severek oynarken bir zaman sonra sıkmıştı o yüzden 6 almayı planlamıyorum Ragnarök Edition sizce alınır mı?
Assassin's Creed için ben çok üzülüyorum. Son 3 oyun BERBAT!!! böyle bir seri bu şekilde ilerlememli. Çok saygı duyuyorum.Ama ben olsam almazdım.

Origins severek oynayıp bitirmiştim Odyssey fazla beğenmedim Far Cry 5 severek oynarken bir zaman sonra sıkmıştı o yüzden 6 almayı planlamıyorum ragnarök Edition sizce alınır mı?

Alınır dostum bende oynuyorum Türkçe yaması da var ilk başta biraz sıkıyor ama ortasına doğru oyun açılıyor zaten bir sürü skill ve yetenek var silahlar ile oyun değişiklik kattığı için oynatıyor kendisini sıkıntı olmuyor atmosfer ve manzaralar çok güzel zaten DLC ile bunu devam ettirdiler dawn of ragnarok gayet iyi.

@sinancaglar

Alınır dostum bende oynuyorum Türkçe yaması da var ilk başta biraz sıkıyor ama ortasına doğru oyun açılıyor zaten bir sürü skill ve yetenek var silahlar ile oyun değişiklik kattığı için oynatıyor kendisini sıkıntı olmuyor atmosfer ve manzaralar çok güzel zaten DLC ile bunu devam ettirdiler dawn of ragnarok gayet iyi.

Tek başına almaya yetmiyor Origins bir adet DLC alacağım teşekkürler.
@sinancaglar Türkçe yama linkini atabilir misin?

Yeni konular

Geri
Yukarı