Assassin's Creed Valhalla Save dosyası nerede?

puTTy

Decapat
Daha fazla  
Merhaba.

Crack olarak bu oyunu oynadım. Ve beğendim. Bugün de satın aldım. Save dosyasını nerede olduğunu (crack oyunun) bulamıyorum. Ve nasıl bu Save dosyasını yükleyebilirim? Yardımcı olabilir misiniz?

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba.

Crack olarak bu oyunu oynadım. Ve beğendim. Bugün de satın aldım. Save dosyasını nerede olduğunu (crack oyunun) bulamıyorum. Ve nasıl bu Save dosyasını yükleyebilirim? Yardımcı olabilir misiniz?
oyunu hangi platformdan ne kadara satın aldın hocam bende oynadım ve almayı düşünüyorum. bir de save dosyalarını lisanslı oyunda kullanabilirsen buraya tekrar yazabilir misin ?

C:\Users\Bilgisayar ismi\AppData\Roaming\Goldberg UplayEmu Saves içindeki sayıların olduğu dosyanın içinde var savelerin.

Arama kısmına %appdata% yazıp enterlarsanız appdata kısmına ulaşabilirsiniz.
hocam sizce kürekli versiyonda ki save dosyası orjinalde çalışırmı? oyunu alsam şimdi devam edebilirmiyim kaldığım yerden?

hocam sizce kürekli versiyonda ki save dosyası orjinalde çalışırmı? oyunu alsam şimdi devam edebilirmiyim kaldığım yerden?
Muhtemelen evet. Orjinal oyunun save dosyasının yerini de bulduktan sonra korsan oyunun save dosyasını oraya atarsan sorun olmaz diye düşünüyorum ama denemedim.

Yeni konular

Geri
Yukarı