Assassin's Creed Valhalla Türkçe Yama

RickGrimes1903

Femtopat
Daha fazla  
YouTube'da aradım, bir videoda buldum fakat sadece yorumlar vardı. Animus Projesi'nin de var fakat nasıl indiriliyor bilmiyorum. Ücretsiz, güzel, kaliteli, güvenli bir yama biliyorsanız yardımcı olursanız sevinirim. Oyunu indirdim ama daha açmadım bile...

Buyurun hocam, iyi oyunlar :)

Evet bu yama ücretsiz olarak tek alternatif, ama paylaştığın v38 sanırım yani son sürüm değil.
Yamanın Son sürümü v40 ve ayrıca Translate değil çok kaliteli :) bu yama ile bitirdim bende oyunu. Arkadaşa bunu tavsiye ederim.

Son düzenleme:
Evet bu yama ücretsiz olarak tek alternatif, ama paylaştığın V38 sanırım yani son sürüm değil.
Yamanın son sürümü V40 ve ayrıca translate değil çok kaliteli :) bu yama ile bitirdim bende oyunu. Arkadaşa bunu tavsiye ederim.

Animus ekibi de yapıyor fakat o ekibin yaptığı hiçbir yamayı tavsiye etmiyorum, saçma bir abonelik sistemleri var ve milleti bu şekilde tokatlıyorlar. Animus'u bu yüzden şikayet edeceğim, sizin de şikayet etmenizi öneririm.

Animus ekibi de yapıyor fakat o ekibin yaptığı hiçbir yamayı tavsiye etmiyorum, saçma bir abonelik sistemleri var ve milleti bu şekilde tokatlıyorlar. Animus'u bu yüzden şikayet edeceğim, sizin de şikayet etmenizi öneririm.

Yanlış anlama ama ben öyle şikayet işlerine falan karşıyım. Yani sonuçta adam emek vermiş, ister bedava sunar, ister para ile. Kimse almak zorunda değil, kimseye de zorla satmıyorlar.
Zaten çoğu yaması DLC çevirileri dışında ücretsiz şuan, bir zaman sonra ücretsiz yapıyorlar yamaları.
Yapma sende boşver, çünkü böyle şeyler sonuçta yine hep bize zarar oluyor, nice çeviri yapan ekipler soğudu ve bıraktı bu işleri. En azından yapan birileri var şuan Türkçe oynayabiliyoruz.
Tam tersi destek olmak lazım, aylarca kafayı bilgisayara gömüp 100 binlerce kelime çeviriyi yapmak kolay değil, onun karşılığında farzet ki gönlünden kopup vermişsin 20 lirayı, seni fakir de etmez zenginde.
Sağlıcakla kal..

Şikayet çok yanlış iş. Size zararı olur. RDR2'de şikayetin sonucunu gördük. Kullanmazsınız olur biter. Ayrıca o GPT-3 yamasının son versiyonu animustan araklama söz konusu arkadaş bir şekilde yamayı kırıp kendi yamasıymış gibi paylaştı. Konusu da o yüzden silindi. Başkasının işini kendi işinmiş gibi paylaşamazsın.

Evet bu yama ücretsiz olarak tek alternatif, ama paylaştığın v38 sanırım yani son sürüm değil.
Yamanın Son sürümü v40 ve ayrıca Translate değil çok kaliteli :) bu yama ile bitirdim bende oyunu. Arkadaşa bunu tavsiye ederim.

Çok kaliteli değil, çalıntı hocam. :)

Son güncelleme ile çalışmıyor ya 1.2.1 için olanı lazım kim düzenleyecek bunu para vermek istemiyorum yetiyordu o yama bana zaten oyunun %15 indeyim daha (Discord sunucu falan var diye okudum bir kaç forumda ama nasıl bulacağız orda güncelleyip yayınlıyorlarmış )

Animusun yaması güncellemeye uyarlanmış ama güncellemeyle gelen metinler çevrilmemiş henüz. Discord işi kolay; bir discord hesabı açarsınız sonra animusun sitesindeki discord bağlantısına tıklar oradan giriş yaparsınız tamamdır. Kolaylık olarak masaüstü programını da kullanabilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı