Assassin's Creed Valhalla vs Black Flag vs Mirage

Odyssey biraz oynadım sarmadı beni

Odyssey'i denedim bana uymadı.

Yeterli oldu.
Bu sepet 260TL böylece alıyorum.

Eki Görüntüle 2199613

Odyssey'i beğenmediysen Valhalla'yi da beğenmeyebilirsin :d farkı karakter daha saldırgan ama açık dünya da görev yapıyorsun yine. Odyssey'in farkı açık dünya da yan görevler var bosslar var.

Ben Miragenin deneyim edilmesini düşünüyorum, çok iyi bir oyun değil ve süreside kısa fakat Valhalla Origins ve Odeyssey den sonra daha çizgisel bir oynanışa sahip olduğundan eski Assasins Creed ruhunu barındırıyor. Black Flag benimde en sevdiğim oyunlardan biri ama günümüzde bu kadar fiyatı haketmiyor.

Ben Miragenin deneyim edilmesini düşünüyorum, çok iyi bir oyun değil ve süreside kısa fakat Valhalla Origins ve Odeyssey den sonra daha çizgisel bir oynanışa sahip olduğundan eski Assasins Creed ruhunu barındırıyor. Black Flag benimde en sevdiğim oyunlardan biri ama günümüzde bu kadar fiyatı haketmiyor.
Mirage ac ruhunu barındırıyor diye abartıldığı düşünüyorum şahsen. 20 senelik mekaniği ısıtıp nostalji diye önümüzde koydular. Ben sadece başında ki 2 saatlik tutorial den ötürü beğenmedim sildim oyunu. Deneme sürümünü indirmiştim. :d

Ben Mirage'nin deneyim edilmesini düşünüyorum, çok iyi bir oyun değil ve süreside kısa fakat Valhalla Origins ve odeysseyden sonra daha çizgisel bir oynanışa sahip olduğundan eski Assassin's Creed ruhunu barındırıyor. Black Flag benim de en sevdiğim oyunlardan biri ama günümüzde bu kadar fiyatı hak etmiyor.

250 TL indirim kuponu oldugu için fiyat çok yüksek gelmiyor. 4 oyun 250tl ye geliyor

Mirage AC ruhunu barındırıyor diye abartıldığı düşünüyorum şahsen. 20 senelik mekaniği ısıtıp nostalji diye önümüzde koydular. Ben sadece başında ki 2 saatlik tutorialden ötürü beğenmedim sildim oyunu. Deneme sürümünü indirmiştim.

Haklısın.

Tamamdır son karar sizin sonuçta. Şimdiden iyi eğlenceler dilerim.

Eyvallah.

Son düzenleme:
Mirage ac ruhunu barındırıyor diye abartıldığı düşünüyorum şahsen. 20 senelik mekaniği ısıtıp nostalji diye önümüzde koydular. Ben sadece başında ki 2 saatlik tutorial den ötürü beğenmedim sildim oyunu. Deneme sürümünü indirmiştim. :d

20 senelik mekanik mi? Adamlar 2-3 oyunda bir fizik motoru güncelliyor ki şu an 4. geliştirmesini aldı bu motor.

Yeni konular

Geri
Yukarı