Assassin's Creed Valhalla vs Cyberpunk 2077

tothelost

Centipat
Daha fazla  
Epic Games'in bu indirimlerinde GTA 5, AC Odyssey, AC Origins ve tabii ki RDR 2 alacağım. Doğrusu bilgisayarım Origins ve Odyssey'i en fazla 900P medium'da 30fps ile oynatabiliyor, RDR 2 konusunda bir bilgim yok ancak o oyunu da doğru düzgün oynayamam, en iyi ihtimal 720P medium falan oynarım sanırım. Belki de daha iyi bir oyun deneyimi için oynamam diye de düşünüyorum. Biraz geleceğe yatırım olarak alacağım çünkü ülkenin durumuna bakarak bu oyunları bu fiyata bir daha bulamayacağımı düşünüyorum maalesef. O yüzden alacağım biraz da. İleride daha iyi bir bilgisayarım olursa oynarım dursunlar kenarda. Aynı şekilde Valhalla veya Cyberpunk da alınca belki de birkaç yıl oynayamayacağım oyunlar ancak ileride bu fiyatlara bulamam diyerek hazır birazcık param da varken alıp koyacağım kenara. Ancak iki oyun arasında kararsız kaldım. İkisini birden almak istemiyorum zira hem çok oyun oynamaya vaktim olmuyor sadece yazları birkaç ay oynayabiliyorum hem de yukarıdaki oyunlar artı Steam'den alacağım AC Ezio üçlemesiyle zaten fazlasıyla şişecek kotam. Doğrusu AC Valhalla'nın dünyası daha çok ilgimi çekiyor, Cyberpunk dünyası beni öyle çok heyecanlandırmıyor ancak oyunu oynayanlara sormak istedim hangi oyuna yatırım yapmam gerektiğini.

İki oyunda da 100+ saatim var. AC Valhalla'da henüz DLC'lere giremedim ama ona rağmen Cyberpunk'tan çok daha iyi bir oyun çünkü geliştirmesi bitmiş bir oyun. Cyberpunk daha yama bekleyen çok hataya sahip bir oyun. Emin ol kaybın da yok seviyesine yakın olur.

Yeni konular

Geri
Yukarı