Assassin's Creed Valhalla vs RDR 2

Makaleler
1
Herkese merhaba arkadaşlar, Epic Games'de indirimler bitmeden 2'sinden birini almaya çalışacağım. 2'si de çok sevdiğim oyunlar. Assassin's Creed oyunlarında çok zorlansam da ve sinir olsam da çok sevdiğim oyunlardır. Ama RDR 2'yi bilemiyorum hiç denemedim. Dediğim gibi 2'si de çok sevdiğim oyunlar. Sizce hangisini tercih etmeliyim? Ben Valhalla'ya daha sıcak bakıyorum ama bilemedim. Fikirlerinizi belirtirseniz sevinirim.

Ben RDR 2'yi beğenemedim. Atmosferi benlik değil. Aralarında Valhalla'yı da pek sevmem fakat daha yakın benim için. Oynamadıysan ikisinin dışında Cyberpunk 2077 öneririm. Oynadıysan da alın Valhalla'yı bence :D.

Cyberpunk 2077'ye alışamadım örnek arabaya vuruyorum ama yamulmuyor sadece yanıyor. Tavsiyen için teşekkürler.

RDR 2'yi hiç denemediyseniz sevdiğinizi nasıl biliyorsunuz? Ama bildiğim kadarıyla Ubisoft daha nadiren indirim veriyor.

Hocam RDR 2'nin ilk oyununu Xbox'da oynamıştım ve sevmiştim 2.oyunnunada meraklıyım hem de videolarını falan izledim grafikler gayet hoşuma gitmişti.

Herkese merhaba arkadaşlar, Epic Games'te indirimler bitmeden 2'sinden birini almaya çalışacağım. 2'si de çok sevdiğim oyunlar. Assassin's Creed oyunlarında çok zorlansam da ve sinir olsam da çok sevdiğim oyunlardır. Ama RDR 2'yi bilemiyorum hiç denemedim. Dediğim gibi 2'si de çok sevdiğim oyunlar. Sizce hangisini tercih etmeliyim? Ben Valhalla'ya daha sıcak bakıyorum ama bilemedim. Fikirlerinizi belirtirseniz sevinirim.

Şu ana kadar izlediğim videoyalara göre Valhalla İyi bir oyun ama RDR2 çok iyi bir oyun. Bence ikisini de alsan severek oynarsın. Ben olsam RDR2 alırdım.

Valhalla RDR2'nin yanına yaklaşamaz. RDR2 bana kalırsa aman aman bir oyun değildir, oyun dünyasında devrim gibi teknolojiye sahip, inanılmaz görselliğe ve animasyonlara sahip oyunlardan biridir fakat bir "oyun" manasında pek yeterli değildir bana kalırsa. Hikaye oyunu incelemekte zaten en son önemsenecek noktalardan biridir çünkü subjektiftir. Hikayesini sevmek veya sevmemek sana kalmış. Hikaye anlatımı olarak fakat RDR2 Valhalla'dan oldukça iyi bir oyundur. Valhalla almak yerine Odyssey alırsanız daha çok keyif alırsınız bana kalırsa. Odyssey her şeyiyle Valhalla'dan daha iyi bir oyun bence.

Valhalla RDR2'nin yanına yaklaşamaz. RDR2 bana kalırsa aman aman bir oyun değildir, oyun dünyasında devrim gibi teknolojiye sahip, inanılmaz görselliğe ve animasyonlara sahip oyunlardan biridir fakat bir "oyun" manasında pek yeterli değildir bana kalırsa. Hikaye oyunu incelemekte zaten en son önemsenecek noktalardan biridir çünkü subjektiftir. Hikayesini sevmek veya sevmemek sana kalmış. Hikaye anlatımı olarak fakat RDR2 Valhalla'dan oldukça iyi bir oyundur. Valhalla almak yerine Odyssey alırsanız daha çok keyif alırsınız bana kalırsa. Odyssey her şeyiyle Valhalla'dan daha iyi bir oyun bence.
Son cümleye aşırı katılıyorum. Odyssey oynadıktan sonra Valhalla satın alıp deneyimledim. Çok sıkılıp yarıda bıraktım. Rdr 2 ise yeni satın aldım baya merak ettiğim bir oyun 140 tl için üzmez diye düşünüyorum.

Önce Valhalla oyna sonra RDR2 oyna. RDR2'yi önce oynarsan diğer oyunları beğenmeyeceksin onun için oynayabildiğin oyunu oyna RDR2'yi en son oyna benden tavsiye

Çok haklısın. Benim ilk oynadığım hikayrli oyun GTA V olduğu için diğerlerini oynayamıyorum. RDR2 GTA'nında 2 katı iyi olduğunu düşünürsek bayağı haklısın.

Geri
Yukarı