Assassin's Creed'in en iyi oyunu hangisi?

Tam olarak dediğiniz gibi. Unity'i bayağı sevmiştim ve oynamıştım 🙂
Ben Unity oyununu ana karakteri Assassin cüppesine kadar getirdim sonra bıraktım. Çünkü oyun yüksekten düşünce takla atma yeteneğini bile açılması gereken bir şey gibi yetenek ağacına koymuş. Para verip o özelliği alıyorduk sanırım. Az daha zorlasalar yürümek için bile yetenek açmamız gerekecek diye düşünüp anında sildim oyunu. Fiziksel yetenekler bir Assassin in en temel özellikleridir. Onları açıyor olmamız saçma geldi.

İlk AC oyunum syndicate çoğu forumda hakkında kötü yorumlar yapılsada, ingiltere sanayi devrimi havası ve hikayesi bana çok hoş geldi. Ayrıca 2 karakter yönetiyoruz. 1 haftadır Ezio üçlemesine sardım, şu an brotherhood oynuyorum hikaye olarak aşırı hoş. Revelations hakkında pek iyi şeyler olmasada, serinin devamı için oynayacağım. Diğer oyunları oynamadığım için, syndicate demek istiyorum.

Assassin's Creed Brotherhood'dan aldığım keyfi hiçbir AC oyunundan alamadım. Hele son 3 oyun her ne kadar global arenada epey beğeni toplasa da benim seriden soğumama yol açtı.

AC4 Black Flag'dan sonrasını oynamadım. Origins, Odyssey'i pek sevmedim ne bileyim RPG oyununa kaymış oyunlar. Düşmanların seviyesi, health barı falan var. Suikastçi olarak düşmanlarla yakın dövüşte uzun süre dövüşmeyi pek mantıklı bulmuyorum.

Black Flag sonrası değişen tek şey hikaye. 😕

Geri
Yukarı