Assassins's Creed temalı Windows nasıl normale çevrilir?

MamunGT

Picopat
Daha fazla  
Merhaba. Köyde eski eşyaların olduğu odada kasalı bilgisayar buldum. Kurulumunu yaptım ve bilgisayarı açtığımda sol altta Windows işareti olacağına Assassin's Creed'in logosu var. Bilgisayar açılırken bir adam bir şeyler söylüyor. Bu bilgisayarda yine Assassin's Creed logosu mevcut. Bunu nasıl düzeltebilirim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Tam olarak nasıl birşey? Fotoğrafını atabilir misiniz?
Tabi hemen atıyorum.

20230715_194447.jpg

Kusura bakmayın bilgisayarı açıyordum

sol tarafta da var.
20230715_194829.jpg

Son düzenleme:
Tabii hemen atıyorum.

Eki Görüntüle 1863341

Kusura bakmayın bilgisayarı açıyordum.

Simgeyi değiştirmek için;
1. simgeyi sağ tıklatın ve özellikler'i tıklatın.
2. kısayol sekmesine (varsa) tıklayın ve sonra simgeyi değiştir'e tıklayın.
3. listeden kullanmak istediğiniz simgeye tıklayın, Tamam'a tıklayın ve sonra da Tamam'a tıklayın.

Tabii hemen atıyorum.

Eki Görüntüle 1863341

Kusura bakmayın bilgisayarı açıyordum.

Sol tarafta da var.Eki Görüntüle 1863343

"Areo temaları" sekmesinden "Windows 7"yi seçip standart arka plana geçebilirsiniz.

peki başlangıçta gelen şeyi nasıl değiştircem.

Simgeyi değiştirmek için;
1. simgeyi sağ tıklatın ve özellikler'i tıklatın.
2. kısayol sekmesine (varsa) tıklayın ve sonra simgeyi değiştir'e tıklayın.
3. listeden kullanmak istediğiniz simgeye tıklayın, Tamam'a tıklayın ve sonra da Tamam'a tıklayın.

"Areo temaları" sekmesinden "Windows 7"yi seçip standart arka plana geçebilirsiniz.
Aero temalar nerde var acaba?

Aero temasını windows 7 yapımca yine eski haline geri geliyor. Ben denemiştim ama yarım saat sonra eski haline gelmişti.

Aero temasını windows 7 yapımca yine eski haline geri geliyor. Ben denemiştim ama yarım saat sonra eski haline gelmişti.

Kendi kendine mi oluyor?

Merhaba. Köyde eski eşyaların olduğu odada kasalı bilgisayar buldum. Kurulumunu yaptım ve bilgisayarı açtığımda sol altta Windows işareti olacağına Assassin's Creed'in logosu var. Bilgisayar açılırken bir adam bir şeyler söylüyor. Bu bilgisayarda yine Assassin's Creed logosu mevcut. Bunu nasıl düzeltebilirim?

Modlu Windows 7 olabilir. Sisteme USB ile sıfırdan Windows 7 kurun. Sorun düzelecektir.

Geri
Yukarı