Asset'ler hazır kullanılırsa sorun olur mu?

Bedirhan 1234

Centipat
Daha fazla  
Merhaba bir oyun geliştiriyorum. 3D tasarım bilmediğim için assetleri hazır kullanacağım ama lisansları hakkında bilgim yok, bilgisi olan bilgilendirme yapabilir mi? Bir de UE Marketplace'de ücretsiz Epic Games araba asseti var ama arabaların marka modelleri gözüküyor, ben bunu kullanirsam şirketler bana dava açabilir mi? Şimdiden teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Lisanslarına bakmanız gerekiyor. Unreal ticari kullanım için de ücretsiz asset veriyor diye biliyorum ama kendim kullanmadığım için detaylı araştırmadım.

Unity Asset Store'dan satın aldığınız assetleri örneğin ticari amaçla kullanabiliyorsunuz. Tabi onun da kuralları var. Asset'in kendisini satamazsınız :D, sadece oyununuzda kullanabilirsiniz.

Merhaba bir oyun geliştiriyorum. 3D tasarım bilmediğim için assetleri hazır kullanacağım ama lisansları hakkında bilgim yok, bilgisi olan bilgilendirme yapabilir mi? Bir de ue marketplace'de ücretsiz Epic Games araba asseti var ama arabaların marka modelleri gözüküyor, ben bunu kullanirsam şirketler bana dava açabilir mi? Şimdiden teşekkürler.

Epic bol bol asetler ticari kullanıma açmıştı Epic'e bakın.

Geri
Yukarı