Assetto Corsa alınır mı?

Baypenguen61

Femtopat
Daha fazla  
Assetto Corsa indirmek istiyorum fakat nasıl bir oyundur pek bilmiyorum. Hadi bunları geçtim oyun kaç GB yazarsanız çok ama çok sevinirim!

Son düzenleyen: Moderatör:
İndirmek istediğin vakit 8-9 GB gibi bir veri indiriyor diskte 25.7 GB yer kaplıyor. Modlarla falan bu kapladığı alan daha fazla olacaktır eğer modlayacaksan tabii.

Kesinlikle alınır fakat bazı noktalara değinmek istiyorum.
Öncelikle oyunun kendi Client'i ile oynarsan pek zevk alacağını düşünmüyorum çünkü sadece kısıtlı arabalarla ve sıkıcı yarışlarla dolu ama oyunun content Manager adlı farklı sunuculara girebildiğin bir Client'i var ve orada modlu sunuculara girebiliyorsun sana önerim oradaki Türk sunuculardan ya da ünlü olan sunuculardan birini seçip Discord adresinden modlarını yükleyip, oralarda oynaman olur. Çok daha zevkli oluyor özellikle trafikte makas atıp sevdiğin arabayı sürmek eğlenceli oluyor.
Harita önerisi istersende shutoko öneririm oyunda en bilindik, eğlenceli ve yolları güzel haritalardan birisi.

Oyun sanırsam 15GB yer istiyor ama dediğim modlu sunuculara girersen orada araba modları vs. bayağı bir yer kaplıyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı