Assetto Corsa alınır mı?

nevale31

Hectopat
Yer
Saratov
Arkadaşlar assetto Corsa Ultimate Edition alınır mı? 22 TL vermek istemiyorum GTA 5 alacağım ancak Steam'de 78 TL var. 20 TL atıp assetto Corsa + GTA 5 almayı düşünüyorum. Assetto Corsa'nın ek paketlerinde artısı olanlar nelerdir? Oyunda FB7, FD6, S2000 gibi oyuncuların yaptığı araçları kullanacağım. Sizce Ultimate Edition almaya değer mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Fare ile hiç oynamadım, desteği hakkında fikrim yok. Kendisi bir sürüş simülasyonu olduğu için, aracı kullanırken doğru ekipmanlar gerekiyor. Gaza basınca fırlar, frene basınca kızaklar, viraj dönerken de hissizlikten dolayı sürekli yoldan çıkarsınız. Keyif vermez bana kalırsa.

Mouse ile oynanır. Direksiyon seti kadar olmasa da zevk verir. Keyif de verir. Sadece biraz antrenman yapmak lazım.

Dreampack 1 paketini öneriyorum, ünlü Nordschleife pistini içeriyor.
Ayrıca ben şahsen Porsche'leri sevdiğim için Porsche pack'leri aldım. Geri kalanları zevkinize göre alabilirsiniz.

Direksiyon setiniz varsa alınız bence. Mouse ile bazı oyunlar oynanır. Mesela Euro Truck Simulator 2 gibi ama Assetto Corsa ile çok denedim, yapamadım. Çok zor oluyor Assetto'da. Bence hiç zorlamayın setiniz yoksa.

Zor olup olmaması kişiden kişiye değişir arkadaşlar. Mesela ben mouse ile gayet rahat oynuyorum. Bence al, rahat edemezsen iade edersin.

Mouse ile oynanır fakat direksiyonun çeyreği kadar bile zevk vermez. Mouse ile oynayacaksan Ets2 al geç bence.

ETS2 Var zaten düm DLC'leriyle birlikte. Assetto Corsa'yı oynuyorum fare ile beğendim ancak arabada koltuk sanki fazla ileride koltuk ayarı falann yokmu ?

2 ay sonra gördüm bu konuyu. Hala çözümünü bulamadıysanız ben söyleyeyim. Fareyle direksiyon kontrolü yaparken oyunda fare imleci kullanılmıyor. CTRL +M yaparsanız fare imleci etkinleşir. Ekranın sağına değdirin imleci, bir menü açılıyor oyundayken. Orada ''Onboard Settings'' var. Oradan görüş açınızı falan ayarlayabilirsiniz.

Geri
Yukarı