Çözüldü Assetto Corsa araç gidemiyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

erkintemel

Decapat
Daha fazla  
Merhaba herkese iyi akşamlar Assetto Corsa'ya yeni başladım ama tek başıma süreyim dedim kaç kere deniyorum olmuyor. Vites n de kalıyor sonra CTRL G'ye basıyorum ve R'ye geçiyor geri geri gidiyor bir türlü düz gidemiyor araba, geriye gidebiliyor. Nasıl yapabilirim bunu acaba? Bilen kişiler destek olursa çok yararlı olur.

Çözüm
Oyunun ayarlarından ileri vites hangi tuşta bakınız, ya da gaz, otomatik viteste gaza bastığınız zaman girecektir. Eğer girmiyor ise gaz tuşu sorunlu gidiyor ise ileri vitesiniz hatalıdır. Eğer Gamepad ya da direksiyon kullanıyor iseniz ayarlarda baktığınız zaman hata yapıyor ise bilgisayara reset atarak tekrar deneyiniz. Mümkün ise content Manager de kullanınız. Orada ayar yapmak daha kolay.
Oyunun ayarlarından ileri vites hangi tuşta bakınız, ya da gaz, otomatik viteste gaza bastığınız zaman girecektir. Eğer girmiyor ise gaz tuşu sorunlu gidiyor ise ileri vitesiniz hatalıdır. Eğer Gamepad ya da direksiyon kullanıyor iseniz ayarlarda baktığınız zaman hata yapıyor ise bilgisayara reset atarak tekrar deneyiniz. Mümkün ise content Manager de kullanınız. Orada ayar yapmak daha kolay.

Çözüm
Oyunun ayarlarından ileri vites hangi tuşta bakınız, ya da gaz, otomatik viteste gaza bastığınız zaman girecektir. Eğer girmiyor ise gaz tuşu sorunlu gidiyor ise ileri vitesiniz hatalıdır. Eğer gamepad ya da direksiyon kullanıyor iseniz ayarlarda baktığınız zaman hata yapıyor ise bilgisayara reset atarak tekrar deneyiniz. Mümkün ise content Manager de kullanınız. Orada ayar yapmak daha kolay.

Çok teşekkür ederim oldu.

Geri
Yukarı