Assetto Corsa araçlar hareket etmiyor, pistten çıkmıyor

w1llard

Decapat
Makaleler
1
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
AMD Ryzen 5 5500.
Zotac RTX 3060 12GB.
16 GB Ram.
A520M K V2.
Crucial P3 3D, 500GB.
Selam, trafik modu kurdum fakat araçlar hareket vs. etmiyorlar, pistten çıkmıyorlar. Ne yapacağım? Shutoko Revival'ın kendi orijinal Discord sunucusundan indirdim haritayı.

@Handsome Reis

@Lee Yubin

Shutoko Revival'ın discorduna girin srp_track_extras kanalını bulun ve bunu indirip kurun. Daha sonra oyuna girerken alttaki ekten yeni geleni seçin girin.
1689690351311.png
1689690395220.png

Son düzenleme:
Hepsini denedin mi denemdiysen tek tek bak Shriruba Traffic olan layout ile girmeniz lazım.
Deniyim hocam 1 dakika.

Hepsini denedin mi denemdiysen tek tek bak Shriruba Traffic olan layout ile girmeniz lazım.

Hocam Assetto girerken yükleme ekranında kalıyor, oynamıyor, Alt Tab attığımda siyah ekran oluyor hiçbir şekilde kapanmıyor, bilgisayarı yeniden başlatıyorum, ne yapıcağım?

Son düzenleme:
Deniyim hocam 1 dakika.

Hocam Assetto girerken yükleme ekranında kalıyor, oynamıyor, Alt Tab attığımda siyah ekran oluyor hiçbir şekilde kapanmıyor, bilgisayarı yeniden başlatıyorum, ne yapıcağım?
Yüklenmesini bekleyin tüm yüklemeler bittikten sonra biraz siyah ekran olabilir alt tab vs atmayın. Olmazsa başka bir sorun olabilir çözümünü bilmiyorum. Shiruba Traffic layoutu diğer layoutlara göre çok daha yavaş açılıyor.

Yüklenmesini bekleyin tüm yüklemeler bittikten sonra biraz siyah ekran olabilir alt tab vs atmayın. Olmazsa başka bir sorun olabilir çözümünü bilmiyorum. Shiruba Traffic layoutu diğer layoutlara göre çok daha yavaş açılıyor.
Yok hocam yükleme ekranında direk donuyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı