Assetto Corsa Content Manager nasıl kullanılır?

wus

Hectopat
Merhaba. Birkaç servera girmek için Content Manager gerektiğini öğrendim. Programı indirdim ama hiçbir şey anlamadım. İstediğim serverların araçlarını haritalarını falan da indirdim. Serverda oynayabilmem için ne yapmam gerekiyor?

Merhaba. Birkaç servera girmek için content Manager gerektiğini öğrendim. Programı indirdim ama hiçbir şey anlamadım. İstediğim serverların araçlarını haritalarını falan da indirdim. Serverda oynayabilmem için ne yapmam gerekiyor?

Server'in paylaştığı content Manager linkine content Manager açık iken tıklamanız gerekiyor. Önceki konunuzda bunu açıklamıştım.

Server'in paylaştığı content Manager linkine content Manager açık iken tıklamanız gerekiyor. Önceki konunuzda bunu açıklamıştım.
Peki Content Managerden servera girdim diyelim. Önceki oyunuma göre Fps düşüşü yaşanır mı? İnternetten biraz bakındığım zaman shader filan birşeyler gördüm. Ekstra shader efektleri mi ekliyor? Ekliyorsa nasıl kapatabilirim? Patatesle oynuyorum da :D.

Peki content Manager'den servera girdim diyelim. Önceki oyunuma göre FPS düşüşü yaşanır mı? İnternetten biraz bakındığım zaman shader falan bir şeyler gördüm. Ekstra shader efektleri mi ekliyor? Ekliyorsa nasıl kapatabilirim? Patatesle oynuyorum da :D.

Shader benim bildiğim isteğe bağlı. Shader'ı kurmadan oynamaya çalış bir sıkıntı çıkmazsa kurmana gerek kalmaz. Ama sıkıntı çıkarsa kurman gerek.

Yeni konular

Geri
Yukarı