Çözüldü Assetto Corsa Daikoku Pa haritasında Traffic modu çalışmıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Rexie

Kilopat
Makaleler
7
Yer
Sakarya
Daha fazla  
Selam arkadaşlar. Assetto Corsa'da Daikoku haritasında trafik modu çalışmıyor. Araçlar sadece pistte duruyor. Diğer haritalarda çalışıyor. Bu harita için başka bir trafik modu falan mı indirmem gerek?
@Lee Yubin

Çözüm
Selam arkadaşlar. Assetto Corsa'da Daikoku haritasında trafik modu çalışmıyor. Araçlar sadece pistte duruyor. Diğer haritalarda çalışıyor. Bu harita için başka bir trafik modu falan mı indirmem gerek?
@Lee Yubin
Şu yöntemi deneyin, öncelikle CSP sürümünüz son sürüm olsun.

Buradan araçları:
MNBA-LUA-Cars.rar
Buradan haritayı baştan indirin:
MNBA-LUA-Tracks.rar
İndirdikten sonra yazarsınız, bekliyorum. Trafiği hiçbir şey yapmadan oyun içinden açacağız.

@Rexie
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Kurulum videosu, nasıl kuracağınız ile ilgili bilgi edinmek istiyorsanız buyrun. Oyun dosyalarından değiştirerek yapın, Content Manager'e sürüklemeyin.
@Lee Yubin

Buradan araçları:
MNBA-LUA-Cars.rar
MNBA-LUA-Tracks.rar
İndirdikten sonra yazarsınız, bekliyorum. Trafiği hiçbir şey yapmadan oyun içinden açacağız.

@Rexie
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Kurulum videosu, nasıl kuracağınız ile ilgili bilgi edinmek istiyorsanız buyrun. Oyun dosyalarından değiştirerek yapın, Content Manager'e sürüklemeyin.

Çözüm

Buradan araçları:
MNBA-LUA-Cars.rar
MNBA-LUA-Tracks.rar

@Rexie
Kurulum videosu, nasıl kuracağınız ile ilgili bilgi edinmek istiyorsanız buyurun. Oyun dosyalarından değiştirerek yapın, Content Manager'e sürüklemeyin.

Tekrardan selam hocam. Uzun bir süre forumda cezalı olduğum için geri dönemedim sizlere kusura bakmayın. Ben bu işi beceremedim sanırım. Bir şeyler yanlış oluyor. Haritayı tekrar kurdum araçları indirdim ama traffic toolu kuramadım.

Vidyodaki adam haritaları indirdikten sonra hiç bir yere atmıyor. Sadece kopyalamakla ilgili bir şey diyor ve devamında ne yapmam gerektiğini söylemiyor. Ne yapacağım ben bu haritayı? Trafik araçlarının içindeki dosyayı kopyalayıp dediği yere yapıştırdım. Oyun içinde bu tool gözükmüyor.

Son düzenleme:
@Rexie Videodaki gibi oyun dosyalarından değiştirdiniz mi? Mapi oyun dosyasından bir daha kurmanız gerek, tool içinde CSP sürümünüzün güncel olması gerekiyor.

Başka bir video izledim. Orada indiriğim haritalar dosyasının içindeki dataları Assetto Corsa>content>tracks içindeki haritamın data dosyasına atmam gerektiğini söylüyordu. Onu yapınca oldu. Daikoko Pa için trafik Tools böylelikle kurabildim. Anladığım kadarıyla bu her haritada çalışmıyor. Yine de bir şekilde istediğim haritada bu Tool'u kullanmam mümkün mü?

Selam arkadaşlar. Assetto Corsa'da daikoku haritasında trafik modu çalışmıyor. Araçlar sadece pistte duruyor. Diğer haritalarda çalışıyor. Bu harita için başka bir trafik modu falan mı indirmem gerek?
@Lee Yubin

Hocam Allah iyiliğinizi vermesin :) eğer 0.9.1 de oynuyorsanız kendi Discord'undan shibaura pa traffic layoutunu indirmeniz gerekiyor ardından şu videodaki talimatları izleyebilirsiniz.

Hocam Allah iyiliğinizi vermesin :) eğer 0.9.1 de oynuyorsanız kendi Discord'undan shibaura pa traffic layoutunu indirmeniz gerekiyor ardından şu videodaki talimatları izleyebilirsiniz.

Hayır yapmaya çalıştığım şey bu değildi. Bu trafik PC'yi çok yoruyor. Tool kullanarak yapılandan yapmaya çalışıyordum.

Hayır hocam. 5-6 tane harita var, onlar dışında kullanamazsınız.

Eyvallah hocam sağ olun. İleride bu tarz bir konuda başka bir sorum daha olacak ama şu an üşendiğim için başka bir zamana bırakıyorum. Bakmak isterseniz diye sizi de etiketlerim. 🙏

Yeni konular

Geri
Yukarı