Çözüldü Assetto Corsa direksiyon derecesi arttırma

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Benim ayarları dener misiniz? Hala sunuculardan cevap gelmedi. Boş beklemeyelim, biz de bir şeyler deneyelim.

"Belgeler > Assetto Corsa > cfg > controllers > savedsetups" klasörüne atmanız lazım galiba.

Denemeden önce kendi ayarlarınızı da kaydedin de geri tekrar ayarlaması zor olmasın.

Benim ayarları dener misiniz? Hala sunuculardan cevap gelmedi. Boş beklemeyelim, biz de bir şeyler deneyelim.

"Belgeler > Assetto Corsa > cfg > controllers > savedsetups" klasörüne atmanız lazım galiba.

Denemeden önce kendi ayarlarınızı da kaydedin de geri tekrar ayarlaması zor olmasın.
Hocam herhangi bir değişiklik olmadı.

@Lee Yubin Hocam bir ayara dokundum, hangi ayar olduğunu bilmiyorum ve daha beter oldu. Bu sefer daha fazla dönüyor ama istediğimden fazla dönüyor.
Settings > Assetto Corsa > View &UI sekmesinde "Steering Wheel Limit" diye bir ayar var. Onu değiştirince bir değişiklik oluyor mu?
Hocam çok teşekkür ederim bu sefer oldu ancak direksyion doğrusalsızlığı var, onu nasıl kapatabilirim?

Hocam aslında öyle bir sorun yokmuş, şimdi tekrar kontrol edince fark ettim. Yine de açıklayayım, direksiyon düz konuma gelince sağa veya sola döndürürken hafif bir yavaşlık araya giriyor.
Evet, bunu direksiyon ile oynarken ben kullanıyorum zaten ama fare ile böyle bir ayar yapılmıyor diye biliyordum, ki zaten öyleymiş değil mi?

Geri
Yukarı