Assetto Corsa gerçekçi grafik ayarları nasıl yapılır?

İşletim sistemi
Windows 11

Fozy

Hectopat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
ASUS ROG STRİX B550-E GAMİNG
MSİ RTX 3060 VENTUS 12GB
RYZEN 5 5600
KİNGSTON HYPERX (8x4) 32GB FURY BEAST DDR4 3200MHZ
LOGİTECH G PRO X WİRELESS
STEELSERİES APEX 5
RAZER BASİLİSK X WİRELESS
RAM
Kingston fury (4x8) 32 GB
Ekran kartı
MSI GEFORCE RTX 3060 VENTUS 2X OC 12GB GDDR6
Anakart
ASUS ROG STRIX B550-E GAMING
İşlemci
Ryzen 5 5600
Selamünaleyküm. Content Manager yüklü ama gerçekçi grafikleri nasıl yapacağım hakkında bir fikrim yok. Yardımcı olur musunuz?

Bütün ayarları en yukarıya çekin? Olmazsa grafik paketi kurun.
kanka denedim olmuyor yerler falan videolardaki gibi parlamıyor sabahtan beri uğraşıyorum

Parlamıyor derken? Islaklığımı diyorsun?
Evet ama videolarda ne göstedilerse yaptım sol kuramıyorum pure config falan oyun içindeki kontrol panelinde çıkmıyor bazen sol config çıkmıyor videolarda content manager'da hem sol hem pure seçip kuruyorlar ama bende weather fx de ya sol yada pure seçmek zorunda kalıyorum

Evet ama videolarda ne göstedilerse yaptım sol kuramıyorum pure config falan oyun içindeki kontrol panelinde çıkmıyor bazen sol config çıkmıyor videolarda content manager'da hem sol hem pure seçip kuruyorlar ama bende weather fx de ya sol yada pure seçmek zorunda kalıyorum
1.seçenek sol 2. seçenek pure olarak seçiyorlar ama ben onu yapamıyorum

Evet ama videolarda ne göstedilerse yaptım sol kuramıyorum Pure Config falan oyun içindeki kontrol panelinde çıkmıyor bazen sol Config çıkmıyor videolarda content Manager'da hem sol hem Pure seçip kuruyorlar ama bende weather FX de ya sol ya da Pure seçmek zorunda kalıyorum

1.seçenek sol 2. seçenek Pure olarak seçiyorlar ama ben onu yapamıyorum

Yanlış bilmiyorsam sol kurabilmek için content Manager'ın Full sümünü indirmeniz lazım, ve Full sürümü paralı.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı