Assetto Corsa görüntü kalite ayarı nasıl yapılır?

Emirhan5757

Decapat
Daha fazla  
Merhaba. Assetto Corsa'da bir ara kendi kendine bir şey oldu ayarlar değişti. Görüntü kalitesi yükseldi ama böyle sorunlar oldu. Ufak detaylar gözükmemeye başladı yani detayların kalitesi düştü. Bu şekilde ilk resimler bu hata olmadan önceki hali. Bu ayarlar nereden düzeltilir? Bilen varsa yardımcı olursa sevinirim

Dosya Ekleri

• m4farr.png
    m4farr.png
    846 KB · Görüntüleme: 63
  • içççç.png
    içççç.png
    650,2 KB · Görüntüleme: 54
  • farrrrr.png
    farrrrr.png
    699,1 KB · Görüntüleme: 59
  • içimm.png
    içimm.png
    632,9 KB · Görüntüleme: 60
Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam csp veya Sol'ü güncellediniz mi? Sanırım onunla alakalı.
yok h,çb,riey güncellemedim hocam nasıl oluyor o

Hocam csp veya Sol'ü güncellediniz mi? Sanırım onunla alakalı.
ama ondan olucağın ısanmıyorum b anda oyun ayarları değişti sıfırlanmış gibi oldu birkaç ayarını düzelttim yani görüntü kalite ayarıyla ilgili çünkü kendi kenidne grafikler baya güzelleşti fakat bu detaylar kötüleşt,

yok h,çb,riey güncellemedim hocam nasıl oluyor o

ama ondan olucağın ısanmıyorum b anda oyun ayarları değişti sıfırlanmış gibi oldu birkaç ayarını düzelttim yani görüntü kalite ayarıyla ilgili çünkü kendi kenidne grafikler baya güzelleşti fakat bu detaylar kötüleşt,
Hocam geforce experienceden assetto corsaya girin önceki seçeneklere geri dön diyin optimize etmiştir.

Hocam çözünürlük düşük olmasıyla alakalı değil mi bu sorun?

Hocam optimize etmeden önceki hali için diyorsanız değil başka bir sorun var optimize et dedikten sonra sonradan attığım resimdeki gibi oldu o düzeldi ama ilk attığım resimdekiler gibi kaldı.

Hocam CM yüklüyse oradaki ayarlardan bak bir de istersen benim de pek bir bilgim yok kusura bakma.

Geri
Yukarı