Çözüldü Assetto Corsa grafik ayarı videodaki gibi olmuyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

kwixzo

Picopat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Ryzen 5 3500x / Gtx 1060 3 gb asus dual / 16 gb Balistix 3200mhz ram / Samsung 128 gb m2 ssd / WD 500gb hdd / 500w psu / El elemeği göz nuru Kendi ellerimle topladım :)
Meslek
Öğrenci
Merhaba bu videodaki her şeyi yapmama rağmen oyunum buradakı gibi değil.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Csp sürümü ile Pure surumu tabii ki bir değil o Pure surumunu bulamadım ama normaldede sorun etmemesi lazım hatta üstüne daha iyi görünmesi lazım.

Pure sürümün 0.254 csp sürümüm 0.2. 3 prev1 Türkiye'de bu tarz grafik hakkında video çeken pek kanal yok, yabancıların da yabancı dilim pek iyi değil diye anlamıyorum.

Oyun D yani HDD'ye kurulu ana dısk SSD'ye kurulu yanı oyunun belgeler klasörü C diskinde. Belki bununla ilgili bir uyumsuzluk yaşanıyor olabılır, arkadaşlarıma yaptığımda onlarda daha net bir sonuç veriyor. Araç kaplamalarındaki o yansıma detayları asla videodaki kadar uyumlu çalışmıyor.
Video vs csp ayarlarım.
Content Manager csp.

Dosya Ekleri

• resim_2024-04-09_160623636.png
    resim_2024-04-09_160623636.png
    54,8 KB · Görüntüleme: 19
Çözüm

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Csp sürümü ile Pure surumu tabii ki bir değil o Pure surumunu bulamadım ama normaldede sorun etmemesi lazım hatta üstüne daha iyi görünmesi lazım.

Pure sürümün 0.254 csp sürümüm 0.2. 3 prev1 Türkiye'de bu tarz grafik hakkında video çeken pek kanal yok, yabancıların da yabancı dilim pek iyi değil diye anlamıyorum.

Oyun D yani HDD'ye kurulu ana dısk SSD'ye kurulu yanı oyunun belgeler klasörü C diskinde. Belki bununla ilgili bir uyumsuzluk yaşanıyor olabılır, arkadaşlarıma yaptığımda onlarda daha net bir sonuç veriyor. Araç kaplamalarındaki o yansıma detayları asla videodaki kadar uyumlu çalışmıyor.
Video vs csp ayarlarım.
Content Manager csp.
PP filter olarak c13 aegis kullan, bunun sebebi csp ayarlarından kaynaklanıyor, al benimkileri kullan iyi görüntüler elde edersin. Pure ve csp güncel sürümde olsun, ha birde dikkat et kullandığın pp filter'de pure ile uyumlu olmalı, c13 aegis ve pure uyumlu mesela.

Video vs csp ayarlarım.
Content Manager csp.
PP filter olarak c13 aegis kullan, bunun sebebi csp ayarlarından kaynaklanıyor, al benimkileri kullan iyi görüntüler elde edersin. Pure ve csp güncel sürümde olsun, ha birde dikkat et kullandığın pp filter'de pure ile uyumlu olmalı, c13 aegis ve pure uyumlu mesela.

Çözüm
Pp filter olarak C13 Aegis kullan, bunun sebebi csp ayarlarından kaynaklanıyor, al benimkileri kullan iyi görüntüler elde edersin. Pure ve csp güncel sürümde olsun, ha bir de dikkat et kullandığın pp Filter'de Pure ile uyumlu olmalı, C13 Aegis ve Pure uyumlu mesela.

C13 Aegis'un hangi sürümü ve ek olarak Pure Config ayarı yapmama gerek var mı?

C13 1.65 sürümü var şu an bende normal Config ayarı goruntu bu sekıl.

Dosya Ekleri

• resim_2024-04-09_163405803.png
    resim_2024-04-09_163405803.png
    3,5 MB · Görüntüleme: 18
Yardımın için teşekkür ederim.

pek yapamadım ama olsun

Yeni konular

Geri
Yukarı