Çözüm Assetto Corsa Japanese Pack alma

Bu konu bir çözümü açıklamaktadır. Herhangi bir çözüm açıklanmadığını düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

bakober

Picopat
Daha fazla  
Belki birilerine fayda eder çünkü çok da eski olmayan bir zamanda bu olayın muhabbeti dönmüş. Steam'de Assetto Corsa oyununa ait japanese pack DLC'sini alamama sorunu. Ben kendim bizzat yaşadığım için direkt olarak aktarıyorum. Ben az kalsın Japanese Pack için Ultimate Edition'a 7 dolar verecektim tekil olarak almak mümkün olmadığı için. Fakat bazı araştırmalar sonucunda bu paketi internette Steam key olarak alabildiğimi öğrendim. 40TL gibi bir fiyata aldım. (vergi dahil) bu Steam'den kaldırılan oyunlar içinde geçerli çoğu kişi zaten biliyor fakat bu DLC'yi alamayan bazı benim gibi arkadaşlar olmuştur diye paylaşayım dedim.

Belki birilerine fayda eder çünkü çok da eski olmayan bir zamanda bu olayın muhabbeti dönmüş. Steam'de Assetto Corsa oyununa ait japanese pack DLC'sini alamama sorunu. Ben kendim bizzat yaşadığım için direkt olarak aktarıyorum. Ben az kalsın japanese pack için Ultimate Edition'a 7 dolar verecektim tekil olarak almak mümkün olmadığı için. Fakat bazı araştırmalar sonucunda bu paketi internette Steam key olarak alabildiğimi öğrendim. 40TL gibi bir fiyata aldım. (vergi dahil) bu Steam'den kaldırılan oyunlar içinde geçerli çoğu kişi zaten biliyor fakat bu DLC'yi alamayan bazı benim gibi arkadaşlar olmuştur diye paylaşayım dedim.

Tekli olarak satılıyor ve hala da duruyor.

Son düzenleyen: Moderatör:

Geri
Yukarı