Assetto Corsa korsandan dolayı mı kasıyor?

visuarnie

Centipat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
İşlemci:Intel Core i7 12650h Ram:32GB 3200MhZ EkranKartı:RTX3050Ti Hafıza:NVMe M2 SSD PCle 3.0 1TB Ekran:144hz 250NIT 3ms *EXCALIBUR G770*
Meslek
Öğrenci..
Ben param olsa bile oynamayacağım oyuna para vermek istemeyen bir kişiyim. Geçenlerde oyunu sadece deneme amaçlı korsan olarak Assetto Corsa yükledim ve oyun aşırı fazla kasıyor korsan oyundan dolayı mı acaba yoksa başka bir sorun mu vardır acaba?

İndirimde 6 lira olan oyunu korsan oynamak...

Content Manager'ı orijinal olmadığı için muhtemelen zaten yükleyemezsin, CSP kurulu değildir diye tahmin ediyorum. Vanilla hali ile normal değil, korsandan kasmaz ama.

Korsanla ilgili sorun vardır bence çünkü imzanızdaki sistem gereksinimlerine ait bir PC de asetto kasma ihtimalı sıfır dır

usta sisteme o kadar para vermişssin asetto korsan yükleme yakışmadı :)

İndirimde 6 lira olan oyunu korsan oynamak...

Content Manager'ı orijinal olmadığı için muhtemelen zaten yükleyemezsin, csp kurulu değildir diye tahmin ediyorum. Vanilla hali ile normal değil, korsandan kasmaz ama.

Oyunda eğlenip eğlenmeyeceğimi öğrenmek için indirim mi yakalıyıcam.

Content Manager'i yükledim trafik modu kurup öyle oyuna girerim dedim ama oyunu normal haliyle 1 kez açıp baktım araç ilerlemiyor o yüzden daha fazla uğraşmadım.

Yeni konular

Geri
Yukarı