Assetto Corsa mod yükledikten sonra açılmıyor

T4r1K_17

Hectopat
Assetto Corsa'ya mod indirdim. Bir de map start dediğimde loading ekranı geliyor ve sonra kapanıyor. Oyunumun sürümü 1.0. yardımcı olabilirseniz sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Content Manager ile açın oyunu, bu şekilde modun neden çalışmadığı bilgisi geliyor ekrana.

Content Manager ile açın oyunu, bu şekilde modun neden çalışmadığı bilgisi geliyor ekrana.

Öyle de açılmıyor.
Yanlış yaptığım bir şey mi var?

Bir bilgi de gelmiyor olmuyor yardım et acaba mod ile mi alakalı çünkü benim oyun sürümü 1.0 modun sürümü farklı olabilir mi?

Güzel kardeşim benim bir şey yazıp gitmişsin geliyorsunuz 3-5 bir şey yazıp çıkıyorsunuz, sorunu çözüp kendinizi mühendis gibi hissediyorsunuz.

Dosya Ekleri

• resim_2021-05-09_224220.png
    resim_2021-05-09_224220.png
    534,1 KB · Görüntüleme: 1.093
Son düzenleyen: Moderatör:
Kusuruma bakma anlık sinirle oldu modların hiçbiri çalışmıyor maplere de giremiyorum.

Oyunun sürümünden dolayı olabilir o zaman ama emin değilim ya. Şu siteden eski modları açmayı denesene madem, o şekilde anlarız. 2018'den kalan modları falan dene.

Kanka 1.16 olsa her modu yükleyebilir miyim? Bir de modlar bunlar.

Ben orijinal oynuyorum, son sürümde kullandığım modlarda hiç sıkıntı yaşamadım, açılıyor benim denediklerimin hepsi. Sadece shader pack gerektirenler var mesela, onları da shader pack olmadan çalıştıramazsın.

Geri
Yukarı