Assetto Corsa mod yüklemek VAC ban sebebi mi?

halilng350

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar birisi bana Assetto Corsa'ya mod yüklemek Steam'da VAC ban sebebi demişti. Neden diye sorduğumda dosyalarla oynama oluyor demişti. Bu doğru mu? Bende almayı düşünüyorum ancak bu soru aklımda kaldı.

Son düzenleyen: Moderatör:
VAC korumasi olmayan bir oyunda VAC yasagi alma ihtimaliniz yok. O birisi kimse bol keseden sallamis.

Buna ek olarak;

Oyunun kendi sitesinde modding forumu mevcut. Yasak olsaydi böyle bir forum olmazdi.

VAC koruması olan çoğu oyuna mod yüklemek yasak değil. Kaldı ki siz VAC koruması olmayan bir oyundan bahsediyorsunuz. Bilgisiz insanlar bir şey biliyormuş gibi boş boş konuşunca böyle oluyor. Dinlemeyin o arkadaşı.

VAC koruması olan çoğu oyuna mod yüklemek yasak değil. Kaldı ki siz VAC koruması olmayan bir oyundan bahsediyorsunuz. Bilgisiz insanlar bir şey biliyormuş gibi boş boş konuşunca böyle oluyor. Dinlemeyin o arkadaşı.

Yanıtın için teşekkür ederim bilmediğim için bilenlere sormak için bu konuyu açtım bana yardımcı oldun
Tekrar teşekkür ederim.
VAC korumasi olmayan bir oyunda VAC yasagi alma ihtimaliniz yok. O birisi kimse bol keseden sallamis.

Buna ek olarak;

Oyunun kendi sitesinde modding forumu mevcut. Yasak olsaydi böyle bir forum olmazdi.

Anladım teşekkür ederim beni bilgilendirdiğin için YouTube'da asetto Corsa videolarına bakıyordum
Yorumlar kısmında o yorumu gördüm içimde bir şüphe kalmıştı.
Tekrar teşekkür ederim.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı