Assetto Corsa nasıl?

Muwusty

Decapat
Daha fazla  
Arkadaşlar oyunu indirmek istiyorum klavye ile oynayacağım mod falan kurmam lazım mı yoksa indirsem oynasam zevk alır mıyım? Bazı editleri izliyorum sanırsam modlu olanlar modlu mu daha iyi modsuz mu?

Arkadaşlar oyunu indirmek istiyorum klavye ile oynayacağım mod falan kurmam lazım mı yoksa indirsem oynasam zevk alır mıyım? Bazı editleri izliyorum sanırsam modlu olanlar modlu mu daha iyi modsuz mu?
Klavye değil fare ile deneyin kol veya direksiyon yoksa hiç girişmeyin derim.

Modsuz bir yere kadar oynayabilirsin ancak mod işine girince oyun çok farklı bir seviyeye geliyor. Ancak oyun tam bir simülasyon. Bu nedenle gamepad veya direksiyon lie oynamanı öneririm. Klavye ile hiç keyif almazsın.

Modlu veya modsuz fark etmez, ben zevk aldım. İlk aldığımda aralıksız 5-6 saat oynamıştım. Content Manager platformundan Online girince sarıyor. Ayrıca klavye ile zor oynarsınız. Fare ile oynamayı deneyebilirsiniz.

Son düzenleme:
Botlar 100 ile drift atarken sen 30'da viraj almaya çalışırken yoldan çıkıyorsun :D bu nasıl fizik motorudur. Neden herkes seviyor anlamadım.

Dolandırıldığımı düşünüyorum oyunu gördükçe.

Botlar 100 ile drift atarken sen 30'da viraj almaya çalışırken yoldan çıkıyorsun :D bu nasıl fizik motorudur. Neden herkes seviyor anlamadım.

Dolandırıldığımı düşünüyorum oyunu gördükçe.
Botlar ve drift? Ne alaka hocam 400 saati devirmişimdir böyle bir şey görmedim.

Modlu veya modsuz fark etmez, ben zevk aldım. İlk aldığımda aralıksız 5-6 saat oynamıştım. Content Manager platformundan Online girince sarıyor. Ayrıca klavye ile zor oynarsınız. Fare ile oynamayı deneyebilirsiniz.

Fare ile zorlanır mıyım daha önce ETS 2'yi fare ile oynamıştım güzeldi ama aynı rahatlık burada da olur mu?

Botlar ve drift? Ne alaka hocam 400 saati devirmişimdir böyle bir şey görmedim.

Drift derken virajı hemen alıveriyor, bende anca aynı hızla gidince kesinlikle yoldan çıkıyorum :D sonra hızımı düşürüp almaya çalışınca tüm botlar solluyor sil baştan tekrar solluyorsun viraj gelince döneceğim dekren tekrar geçiyorlar. Bunun neresi zevkli ya. Böyle oyun olmaz olsun dolandırıcı firma.

Yeni konular

Geri
Yukarı