Assetto Corsa oyun arkadaşı arıyorum

wus

Hectopat
Arkadaşlar merhaba. Assetto Corsa oynamak için arkadaş arıyorum. Nordschleife'ye hakimim ve tek orada oynuyorum, oynamak isteyenler cevaplasın. Steam'den ekleşelim.

Oyunu çook uzun zamandır takip ediyorum ancak simulasyon olduğu için klavyeyle oynanıp oynanmadığını bilmiyorum. Keyif verir mi, daha doğrusu araçlar kontrol edilebilir mi? Eğer ki gayet oynanabilir bir oyunsa alıp size ortak olabilirim. Nordschleife'ye birçok oyundan aşinayım, oyunu da çözersem birlikte oynayabiliriz.

Arkadaşlar merhaba. Assetto Corsa oynamak için arkadaş arıyorum. Nordschleife'ye hakimim ve tek orada oynuyorum, oynamak isteyenler cevaplasın. Steam'den ekleşelim.

Hocam o oyunu aldığım gibi iade ettim çok leş bir oyun maalesef

Klavyeden imkansız gibi bir şey hocam. Ya güzel bir gamepad veya direksiyon setiniz olmalı ya da mouse steering şeklinde oynanmalı. Eğer ki diyorsanız mouse ile direksiyonu kontrol edebilirim ki ben böyle yapıyorum, oynarız.

Evet klavyeden oynanmıyor

Hocam o oyunu aldığım gibi iade ettim çok leş bir oyun maalesef
Simülasyon olduğu için direksiyonu döndüremediniz büyük ihtimalle hocam. Açılı şekilde döndürebileceğiniz bir gamepad, direksiyon seti vs olamdan zevk alamazsınız.

Siz oynuyorsanız oynayalım mı?

Vallahi oyunda bir sıkıntı yok. Zira sen arcade oyun performansı bekliyorsan ona bir şey diyemem hocam. Simülasyon bir oyundan bahsediyoruz.

Hocam ben gran turismo oynadım ve kat kat daha iyiydi.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…