Assetto Corsa oyun arkadaşı arıyorum

Sean Boswell

Hectopat
Bu sabah aldım. Yaşım 15. eğer isteyen olursa oynayabiliriz. Oyunu daha yeni yüklediğim için pek iyi kullanamıyorum. Discord adresim: Sean boswell#6110

Content Manager'dan ünlü Türk sunucularında oynarsan arkadaş edinebilirsin.
Hocam bende bugün yükledim oyunda el freni pek sert değil sanırım Xbox kolu ile oynuyorum ama o el freni çekilince viraj alamıyorum pek, çok az kaydırıyor bende mi sıkıntı var sizde de öyle mi yoksa?

Arkadaşa gerek yok bence. Araba, harita modu vs. yüklersin keyfine bakarsın :D.

Hocam nasıl yapacağımı bilmiyorum :D
Hocam bende bugün yükledim oyunda el freni pek sert değil sanırım Xbox kolu ile oynuyorum ama o el freni çekilince viraj alamıyorum pek, çok az kaydırıyor bende mi sıkıntı var sizde de öyle mi yoksa?

Ben de klavyeden oynuyorum bende de aynı şekilde direksiyon seti şart bu oyun için.

Alışmak gerekiyor. Direksiyonsuz oynuyorsanız daha zor oluyor.

Görevler zor oluyor. Arkadaş kendisi pistlerde takılıcaksa kafasına göre bence rahat eder hocam.
Eğlenir ama bir yere kadar. Diğerleri karşısında kötü sürmek zorunda kaldığını farketmesi uzun sürmez. Sonuçta arcade bir oyun değil.

Geri
Yukarı