Assetto Corsa şehir modu

cinar_yasarrr

Hectopat
Makaleler
3
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Instagram'da sürekli eski model Honda civic ile bot arabaların olduğu otoyolda sürekli araç sollayan kişileri görüyorum, ayrıca grafikler de mükemmel oluyor. O modları nasıl yapabilirim? Ayrıca oyunda drift atmak için hangi araçları ve ayarları seçmem gerekiyor?

hocam genel olarak onlarla hiç alakası olmuyor yüzde 1 veya 2 ihtimaldir modlarla ilgili sorun
Haklısınız, ben de çok mod yüklerim ama genelde yüklediklerim "CSP 1.76 required" falan yazar ve son birkaç ayda güncellenmiş modlar olur. Yani hiç sorun yaşamadım şimdiye kadar. Gerçi birkaç eski mod da var ama onlarda da hiç sorun olmadı.

Haklısınız, ben de çok mod yüklerim ama genelde yüklediklerim "CSP 1.76 required" falan yazar ve son birkaç ayda güncellenmiş modlar olur. Yani hiç sorun yaşamadım şimdiye kadar. Gerçi birkaç eski mod da var ama onlarda da hiç sorun olmadı.
assettonun da sıkıntısı bu bazen 1 gün sorun çözemediğim olurdu dc de beraber çözerdik o yüzden çok oynamıyorum

assettonun da sıkıntısı bu bazen 1 gün sorun çözemediğim olurdu dc de beraber çözerdik o yüzden çok oynamıyorum
Ben bu oyunu ilk çıktığı gün crackli oynadım daha sonradan ilk indirime girdiğinde de satın aldım. Bu kadar oynamama rağmen bende çıkmayan sorunlar oyunu internetten görüp de heves eden ve bana da şu modları yükle falan diyen arkadaşlarımda çıktı. Direkt olarak ben kurmadım gerçi onlara, şu videolara bakarak yap falan dedim hep. Büyük ihtimalle eksik veya yanlış şeyler yapıyorlar ve sıkıntı çıkıyor.

custom shader patch i kurmanız lazım kurduysanız bazen bir alt sürümü ile açılıyor oyun deneyin 0.1.77 yi
Eki Görüntüle 1524306

ayrıca sunucuya girmek için tüm modları kurmanız lazım bi tanesini dahi kurmazsanız sunucuya giremezsiniz
reinstall patch'e tıklayın sonra content manager kapanacak yönetici olarak açın

Yeni konular

Geri
Yukarı