Assetto Corsa Shutoko haritasına girilmiyor

İşletim sistemi
Windows 10
Yer
The Fields of Ard Skellig
Daha fazla  
Selam öncelikle, Shutoko Revival Project ve Online serverlarında gerekli olan araçların paketini indirdim. Dosyaları dosya konumuna attım. Arabaların bazıları çalışıyor, bazıları kristalimsi bir şekilde açılıyor. Haritaya giremiyorum bile. Galiba content Manager ile bir şeyler yapmam lazım fakat content Manager'ı nasıl kullanacağım hakkında en ufak bilgim yok. Harita açılmıyor ve bazı araçlar şekilsiz kristalimsi bir halde açılıyor. YouTube'da videoları aradım fakat aradığım şeye denk gelemedim. Bu durumu halleden biri yardımcı olabilirse minnettar olurum. Şimdiden teşekkürler.

benim oyun açılıyor haritayı indirdim (CRACK DEĞİL OYUN) haritayı açtım suprayla
harita açılıyor ama araba markasının yazdığı kahverengi aranda geri dönüp eni atıyor giremiyorum sorunumu çözebilecek varmı acaba?

Benim oyun açılıyor haritayı indirdim (CRACK DEĞİL OYUN) haritayı açtım suprayla
Harita açılıyor ama araba markasının yazdığı kahverengi aranda geri dönüp eni atıyor giremiyorum sorunumu çözebilecek var mı acaba?

Ayrı bir konu açın. Eski konudan pek yardımcı olacaklarını sanmıyorum ama büyük ihtimalle content Manager ile alakalıdır.

Yeni konular

Geri
Yukarı