Assetto Corsa sunucu hatası veriyor

Selam ben bu oyunu yıllardır oynamıyorum sebebi ise robot gibi bir pistte dolanıp duruyoruz. Sunucularda farklı haritalarda gezme şansı var mı ben göremedim sunucu falanda.

Content Manager'dan çeşit çeşit haritalardan katılabilirisn de sen benim hatayo biliyorsun mu ya.

Online'a girdim bir sürü server var girmiyor. Serverdaki aracı seç diyor.
Car select kısmından serverda yazan aracı seçmeme rağmen please select car diyor serverda geçerli olan aracı seçin diyor. Çok yavaş menü zaten bir şey anlamadım.

O sunucuda olan araba modu sende yoksa giremezsin

Önceden giriyordum silmiştm. Birkaç ay sonra tekrar kurdum çok değişmiş. Serverın modlarını tek tek kurdum ama olmamıştı. Sonra sildim. Sıkıntılı bir mod ne olursa olsun oyunun mekaniği ile oynanmış hissiyat veriyor. Orijinal Assetto Corsa pistinde ki sürüş gerçekliğine göre bu modlarda çok fark var nedense. Hatta yolun yol değil karton olduğu gibi hissiyat verdiği anlar sıkıcı oluyor bazen yokdan çıkıyorsun falan ekranda karmaşk şekiller çıkıyor. Bir de kaldırıma çarptığında araç sapıtıyor. Trafikteki araçlara çarptığında aracın yarısına kadar içinden geçiyorsun savruluyorsun falan çok saçma geliyor sildim yine.

Geri
Yukarı