Rehber Assetto Corsa trafik modu nasıl yapılır?

Üstte arama yerine yazın SOL diye, yine de çıkmıyor mu?
Rain ve Weather ses ayarı Content Manager > settings > Assetto Corsa > Audio kısmından hallediliyormuş.

Ayrıca ışıklar SOL Config'teki bazı ayarları en düşüğe almanıza rağmen hala çok yüksekse CSP > Lighting FX ayarlarından Track multip. Ayarını azaltın veya diğerlerini de azaltmayı deneyin.

SOL yazınca bir şey çıkmıyor. Yanlış kurulum falan yaptım sanırım. Content Managarden mi açıyoruz yoksa? CSP'de SOL Config'den mi ayarlanıyor? Sesleri ayarladım bu arada teşekkür ederim.

SOL yazınca bir şey çıkmıyor. Yanlış kurulum falan yaptım sanırım. Content Managarden mi açıyoruz yoksa? CSP'de SOL Config'den mi ayarlanıyor? Sesleri ayarladım bu arada teşekkür ederim.
CSP dediğim Custom Shader Patch. Content manager'da Settigns'e girince yukarıdan Assetto Corsa falan yazıyor ya onun yanında da Custom Shader Patch yazıyor, oradaki ayarlarda Lighting FX ayarı mevcut. Ayrıca yine burada Weather FX ayarları kısmından Controller script ve weather script ayarlarını da SOL olarak seçmediyseniz seçin. Sonra oyun içinde All Apps kısmına tıklayınca orada aratırsanız çıkar.

CSP dediğim Custom Shader Patch. Content Manager'da Settigns'e girince yukarıdan Assetto Corsa falan yazıyor ya onun yanında da Custom Shader Patch yazıyor, oradaki ayarlarda Lighting FX ayarı mevcut. Ayrıca yine burada Weather FX ayarları kısmından Controller script ve weather script ayarlarını da SOL olarak seçmediyseniz seçin. Sonra oyun içinde All Apps kısmına tıklayınca orada aratırsanız çıkar.

Işık ayarlarını böyle yaptım. Ama oyun içinde hiçbir etkisi olmadı.

1673125436901.png

1673125470111.png

Benzer şekilde ben de kurulumu sorunsuz tamamladım. Detaylı rehber için teşekkürler. Yalnız AI araç kontrolü biraz zayıf geldi. İki şeritli yollarda özellikle tünellerde birbirlerine çarpıyorlar, ortalık savaş alanına dönüyor. Bu durum normal mi yoksa ekstra bir mod ile düzeltilebilir mi?

Benzer şekilde ben de kurulumu sorunsuz tamamladım. Detaylı rehber için teşekkürler. Yalnız AI araç kontrolü biraz zayıf geldi. İki şeritli yollarda özellikle tünellerde birbirlerine çarpıyorlar, ortalık savaş alanına dönüyor. Bu durum normal mi yoksa ekstra bir mod ile düzeltilebilir mi?
AI yolunu düzgün çizemedikleri için olabilir. Bende de oluyor tek başıma oynarken ama serverlarda bir sıkıntı yok. Araştırmadım nedenini. Bulursam yazarım.

Geri
Yukarı