SOL yazınca bir şey çıkmıyor. Yanlış kurulum falan yaptım sanırım. Content Managarden mi açıyoruz yoksa? CSP'de SOL Config'den mi ayarlanıyor? Sesleri ayarladım bu arada teşekkür ederim.

SOL yazınca bir şey çıkmıyor. Yanlış kurulum falan yaptım sanırım. Content Managarden mi açıyoruz yoksa? CSP'de SOL Config'den mi ayarlanıyor? Sesleri ayarladım bu arada teşekkür ederim.
CSP dediğim Custom Shader Patch. Content manager'da Settigns'e girince yukarıdan Assetto Corsa falan yazıyor ya onun yanında da Custom Shader Patch yazıyor, oradaki ayarlarda Lighting FX ayarı mevcut. Ayrıca yine burada Weather FX ayarları kısmından Controller script ve weather script ayarlarını da SOL olarak seçmediyseniz seçin. Sonra oyun içinde All Apps kısmına tıklayınca orada aratırsanız çıkar.

Işık ayarlarını böyle yaptım. Ama oyun içinde hiçbir etkisi olmadı.

Content Manager'da SOL seçili olsa da oyun içerisinde arattığımda çıkmıyor.

Elinize, emeğinize sağlık. Kusursuz bir kurulum gerçekleştirdim sayenizde.

Benzer şekilde ben de kurulumu sorunsuz tamamladım. Detaylı rehber için teşekkürler. Yalnız AI araç kontrolü biraz zayıf geldi. İki şeritli yollarda özellikle tünellerde birbirlerine çarpıyorlar, ortalık savaş alanına dönüyor. Bu durum normal mi yoksa ekstra bir mod ile düzeltilebilir mi?

AI yolunu düzgün çizemedikleri için olabilir. Bende de oluyor tek başıma oynarken ama serverlarda bir sıkıntı yok. Araştırmadım nedenini. Bulursam yazarım.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…