Assetto Corsa trafik modu sistem gereksinimleri nedir?

İşletim sistemi
Windows 10

Mehmetdinler

Decapat
Daha fazla  
RAM
4 GB yakında 8 GB ile değiştiriceğim
Ekran kartı
2 GB 710M
İşlemci
İ5 3230M
Assetto Corsa trafic modu sistem gereksinimleri nedir? Bir ara denemiştim ama açılmadı oyundan attı. Normal oynarken yüksek ayarlarda oynuyorum.

@quarest hocam bende RTX 3060 8 GB var kac FPS alırım yüksek ayarda.

Map'e göre değişir, 3060 Ti ile ben en yüksek ayarlarda + ağır grafik modu ile shuto + Trafik'de 80-100 alıyorum akıcı bir şekilde, mesela bazı drift mapleri oluyor 200 250 aldığım oluyor akıcı bir şekilde oynarsınız fakat kesin bir FPS söyleyemem.

Map'e göre değişir, 3060 Ti ile ben en yüksek ayarlarda + ağır grafik modu ile shuto + Trafik'de 80-100 alıyorum akıcı bir şekilde, mesela bazı drift mapleri oluyor 200 250 aldığım oluyor akıcı bir şekilde oynarsınız fakat kesin bir FPS söyleyemem.

Hocam yüksek ayalarda Ultra da gözüm yok zaten 1366x768 cözünürlükte oynayacağım hocam bu arada mouse kontrol ediyorum ama arac hızlanınca hemen kayıyor her aracta var çözümü nedir? 3060 ile tahmini bende 80 60 arası alırım agır grafik paketi kurmuyacağım teşekkürller ilgilendiginiz icin

Hocam yüksek ayalarda Ultra da gözüm yok zaten 1366x768 cözünürlükte oynayacağım hocam bu arada mouse kontrol ediyorum ama arac hızlanınca hemen kayıyor her aracta var çözümü nedir? 3060 ile tahmini bende 80 60 arası alırım agır grafik paketi kurmuyacağım teşekkürller ilgilendiginiz icin
720p oynarsanız darboğaz olur, ve o kart ile grafik modsuz 2k-4k ayarlarda 1080p de rahatca oynarsınız. aracın kayması mouse ile oynadığınız için normal çünkü siz mouse'dan herhangi bir tuşa bastığınızda oyun onu full gaz vermişsiniz gibi algılıyor bunun için traction kontrolü açabilirsiniz .

720p oynarsanız darboğaz olur, ve o kart ile grafik modsuz 2K-4K ayarlarda 1080p de rahatça oynarsınız. Aracın kayması mouse ile oynadığınız için normal çünkü siz Mouse'dan herhangi bir tuşa bastığınızda oyun onu Full gaz vermişsiniz gibi algılıyor bunun için traction kontrolü açabilirsiniz.

Hocam monitör eski oldugu icin Max 1366x786 oynayabiliyorum mouse ayarlarında hala sorun var ama hallederim yüksek ayar ve grafik paketi ile tahmini 80 falan alırım

750M ile ben shuto haritasını zor açıyordum, siz 710M ile trafik ile oynamaya çalışıyorsunuz, kısacası oynayamazsınız.
750M ile ben shuto haritasını zor açıyordum, siz 710M ile trafik ile oynamaya çalışıyorsunuz, kısacası oynayamazsınız.
Aga sen oynayabiliyor musun ben oynuyamıyom yardım etsene

Geri
Yukarı