Çözüldü Assetto Corsa "Unexpected Error"

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

lVoLBieXl

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar, mod yükledikten sonra 1 kere girdim ve diğer girişlerde durmadan bu hatayı verdi. Oyunu doğrulamayı denedim yine düzelmedi. Lütfen yardımcı olun nasıl düzeltebilirim? YouTube'da videolara baktım hepsini denedim olmadı.

1644079254766.png

Motion blur ayarını artırabilirsiniz, filtre kullanabilirsiniz. Bunun dışında reflection ayarını da artırabilirsiniz. Ben şahsen pek bu ayarları ellemedim.

Tamamdır hocam çok teşekkür ederim hakkınızı helal edin. Soracak başka bir şeyim kalmadı tek bir sorunum kaldı oda mapta araç bir yerden sonra kendi kendine duruyor ve asla hareket etmiyor. Gitmeye çalışıyorum gitmiyor.

Arkadaşlar, mod yükledikten sonra 1 kere girdim ve diğer girişlerde durmadan bu hatayı verdi. Oyunu doğrulamayı denedim yine düzelmedi. Lütfen yardımcı olun nasıl düzeltebilirim? YouTube'da videolara baktım hepsini denedim olmadı.

Eki Görüntüle 1296507

Bende de aynı sorun var, nasıl düzelteceğimi bilmiyorum.

Bende bugün ittibariyle Steam'den satın almış olup saatlerdir trafik modu eklemeye çalıştım. Şimdi de hata veriyor göründüğü gibi güzel değilmiş.
Evet bendede ''Unexpect Error'' hatası veriyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı