Assetto Corsa Vites Ayarı - Manuel Vitese Geçme

Makaleler
34
Yer
İstanbul/Üsküdar
Daha fazla  
Meslek
Active Directory - Security Uzmanı
Profil Kapağı
1522600635
Oyun kolları ile oynadığımız vakit otomatik vitesten çıkmamız gerekiyor. Ancak gerekli ayarlamaları bir türlü bulamadım nedense :)

Çözüm olarak CRLT+G kombinasyonunu kullanarak manuel vitese geçebilirsiniz. 6 ileri H shifter veya direksiyondaki kulakları kullanmak istiyorsanız ihtiyacınızı görecektir.

Öncesinde kulaklar veya vitesleri tanımlamanız gerekiyor elbette ayarlardan.

20171203_235500.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
Konuya cevap vermemişim kusura bakma ne olur :) Geçmiş konularıma göz atarken fark ettim.
F1 oynuyorum ancak farklı oyunlardaki F1 araçlarını kullanıyorum.

Sanal gerçeklik üzerine çalıştığım için şu sıra HTC VİVE ile Project Car gibi oyunları oynuyorum daha çok. Yinede monitörden bakıp oynamanın hazzını kalıcı olarak vermiyor.

2 kişi ile oynanınca zevkli oluyor daha çok. Tek kişi bir süre sonra bıkkınlık yaratıyor.

Merhaba konuyu hortlatmış olacağım ama bir sorunum var ben oyunu otomatik vites oynamak istiyorum ama olmuyor indirdiğim moddan mı kaynaklı acaba ya da extra bir ayar yapmam gerekiyor mu?

Oyun kolları ile oynadığımız vakit otomatik vitesten çıkmamız gerekiyor. Ancak gerekli ayarlamaları bir türlü bulamadım nedense :)

Çözüm olarak crlt+g kombinasyonunu kullanarak manuel vitese geçebilirsiniz. 6 ileri h shifter veya direksiyondaki kulakları kullanmak istiyorsanız ihtiyacınızı görecektir.

Öncesinde kulaklar veya vitesleri tanımlamanız gerekiyor elbette ayarlardan.

Eki Görüntüle 271312

Vitesi n den 1'e atamıyorum sebebi nedir sizce?

Geri
Yukarı