Assetto Corsa'da açık dünyada araba sürülebiliyor mu?

Arkadaşlar Assetto Corsa indirime girmiş. Şu an direksiyon setim yok. Yani seneye yeni PC ve direksiyon seti aldığımda oynayacağım.
Sorum şu: Assetto Corsa'da yarışların yanı sıra açık dünya'da kafamıza göre gezebiliyor muyuz? Yani şu YouTube videolarında müzik eşliğinde araba sürdükleri gibi.
2. sorum: Arkadaşlarla oynayabiliyor muyuz?
3. sorum: Alınır mı? İyi oyun mudur? Hiç oynamadım.

Arkadaşlar Assetto Corsa indirime girmiş. Şu an direksiyon setim yok. Yani seneye yeni PC ve direksiyon seti aldığımda oynayacağım.
Sorum şu: Assetto Corsa'da yarışların yanı sıra açık dünya'da kafamıza göre gezebiliyor muyuz? Yani şu YouTube videolarında müzik eşliğinde araba sürdükleri gibi.
2. sorum: Arkadaşlarla oynayabiliyor muyuz?
3. sorum: Alınır mı? İyi oyun mudur? Hiç oynamadım.

Arkadaşlarla oynayabiliyorsun content Manager ile açık dünyada oluyor ben indirimde almıştım değer bence güzel oyun arada Formula için giriyorum.

Modlarla mümkün. Öyle ki GTA 5 map'in de bile oynanabiliyor. Ücretsiz indirebilirsiniz.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Modlarla mümkün. Öyle ki GTA 5 map'in de bile oynanabiliyor.

Sadece makas atarak sürmek istiyorum. Map önemli değil. Trafik olsun yeter.

Geri
Yukarı