Assistive Touch Özelliği ve Programı Nedir?

whisper21

Hectopat
Merhaba, ekran görüntüsü alma tuş takımı çalışmadığı için programı indirdim, sonra baktım Android telefonumda da böyle bir özellik var. Uygulama ile özellik aynı mı arkadaşlar?

Son düzenleyen: Moderatör:
Eğer Samsung cep telefonuna sahipsen ayarlarda yardım menüsü var. Onu kullanabilirsin.
Ayarlar > erişilebilirlik > etkileşim ve yetenek > yardım menüsü kısmından açılıyor. iPhone'daki Assistive Touch ile hemen hemen aynı çalışıyor. Yani eğer Samsung kullanıyorsan, Farklı uygulama kullanmak yerine dediğim özelliği açıp kullanabilirsin.

Eğer Samsung cep telefonuna sahipsen ayarlarda yardım menüsü var. Onu kullanabilirsin.
Ayarlar > erişilebilirlik > etkileşim ve yetenek > yardım menüsü kısmından açılıyor. iPhone'daki Assistive Touch ile hemen hemen aynı çalışıyor. Yani eğer Samsung kullanıyorsan, Farklı uygulama kullanmak yerine dediğim özelliği açıp kullanabilirsin.
General mobile telefonum dediğiniz yerde var sadece Samsung demişsiniz
Bu uygulama ekrandaki bütün görüntüleri kaydedecek diye bildirim çıktı indirdiğim screenshot programlarında.siyah görüntü verdi bende bunu indirdim bu programlar ve kaldırdığım screenshot programları şifre vs görüntülerini kaydedermi bilgim olmadan?

Son düzenleme:

Geri
Yukarı