Astra h en dolu paketi hangisi?

Kennys 12

Hectopat
Daha fazla  
Opel astra h kasa almayı düşünüyorum.
Ancak enjoy mu daha dolu yoksa essentia konfor mu bilmiyorum. Hangisi daha donanımlı ve siz 1.3CDTI Opel astra h 2011 otomatik önerir misiniz?

Donanim sirasi en bostan en doluya yaziyorum...

Essentia
Enjoy
Enjoy SP
Essentia KP
Elegance
Cosmo

Goruldugu uzere en dolusu cosmo dur. Cosmonunda opsiyonlari vardi onlarda soyle. Cam tavan. AFL paketi, ESP+, DDS/TPMS,IDS+,Akilli anahtar,Easytronik otomatik,Yokus kalkis destegi vs vs gibi.

Kaynak

Opel astra h kasa almayı düşünüyorum.
Ancak enjoy mu daha dolu yoksa essentia konfor mu bilmiyorum. Hangisi daha donanımlı ve siz 1.3CDTI Opel astra h 2011 otomatik önerir misiniz?
En donanımlı paketi Cosmo. Motor olarak en dolusu 2.0i 16V T. 1.3CDTI en düşük motorlu versiyonu.

Opel'lerin eskilerinden temiz bulursanız, günümüzdeki dandiklerden daha tatmin edecektir. Yol tutuşu yeter :)

GM grup da olan zamanların araçları farklı şu an psa daha iyi toparladı markayı ama eskileri ne de olsa eski GM grubun araçları Amerikan Ford gibi altyapısı yol tutuşu iyidir ama motor mekanik vs uzun ömürlülük olarak Japon değildir hiçbir zaman olmadı ama alınır temizi varsa yoksa ecotec motorla vs uğraşılmaz otomatiği hiç alınmaz.

Alsan bile o yakıyor o motor 1.3CDTI bile yakıyor 37TL yarın 50TL'ye kadar yolu var en mantıklısı LPG hele ki eski araçta dizel arzasının bakım maliyetinin altından zor kalkarsınız.

O paralara Astra J 1.6 CDTI otomatik alamıyor musun? Türkiye fiyatlarını bilmediğimden soruyorum.

Geri
Yukarı