Astral Seyahat Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

R

Redburne

Ziyaretçi
Neyin nesi bu? Herkesin dilinde. Açıkçası bana saçma geliyor. Yani ne bileyim ruh bedeninden ayrılacakmış da her yeri gezecekmişsin. Pek mantıklı gelmiyor açıkçası. Ama yaptığını söyleyenler var. Örneğin bir gencin lise sınavlarının sorularını astral seyahat yaparak çaldığını, her sınavı geçtiğini duymuştum. Kuzenim de yaptığını söylüyor. Ama sadece bedenini görebilmiş hemen uyanmış. Yaptığım bazı araştırmalarda bu boyutta cin, şeytan gibi varlıklarla karşılaşabilme tehlikesi olduğunu, ama size zarar veremeyeceklerini öğrendim. Siz ne düşünüyorsunuz? Bana hala mantıksız geliyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Neyin nesi bu? Herkesin dilinde. Açıkçası bana saçma geliyor. Yani ne bileyim ruh bedeninden ayrılacakmış da her yeri gezecekmişsin. Pek mantıklı gelmiyor açıkçası. Ama yaptığını söyleyenler var. Örneğin bir gencin lise sınavlarının sorularını astral seyahat yaparak çaldığını, her sınavı geçtiğini duymuştum. Kuzenim de yaptığını söylüyor. Ama sadece bedenini görebilmiş hemen uyanmış. Yaptığım bazı araştırmalarda bu boyutta cin, şeytan gibi varlıklarla karşılaşabilme tehlikesi olduğunu, ama size zarar veremeyeceklerini öğrendim. Siz ne düşünüyorsunuz? Bana hala mantıksız geliyor.

Hocam işin açığı bana da çok mantıksız geliyor. Yani yaşadığını söyleyen arkadaş ne kadar doğru söylüyor orası tartışılır. Şahsen ben şimdiye kadar hiç bu işi yapıp da ben yaptım çok da güzel oluyor dediğini duymadım :) Psikolojik anlamda kuzeniniz de ruhum bedenimden ayrıldı vs demiş olabilir. Ruh bedenden ayrılırsa tekrardan geri gelir mi size mantıklı geliyor mu :)

Tamamen saçmalık. Sana bilimsel olarak açıklayayım bir insan kendi gördüklerinden daha fazlasını hayal edemez. Çünkü bilmiyorsun. Örnekleyecek olursak dünyada olmayan bir renk hayal etmeni istiyorum senden(Renk tonlarından bahsetmiyorum) hayal edemezsin çünkü bilmiyorsun. Bilmediğin halde de gidip astral seyahatle Çin'i gezemezsin.

Her sınıfta bir astral seyehatçi bulunur.
Bizim sınıftaki çocuk da denemiş, korkmuş ve uyuyamamışdı.
Boşverin siz bu işleri. :D

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı