Astral Seyahat Yapmak Tehlikeli midir?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
@Thermes
Konuya Fox Mulder ile bir bağlantı kurmana da ben inanamıyorum.
Bu kadar insanın anlatılan olayları yaşaması ve bilim adamlarının bu olayı tescillemesi gayet yeterli.

Bence hepimiz bu hece anlaşıp deneyelim. Bir yerde buluşup sohbet ederiz. Eifel'i zirvesi olabilir mesela. O değil de nasıl yapılıyor söyleyin de bende yapayım.

@Thermes
Konuya Fox Mulder ile bir bağlantı kurmana da ben inanamıyorum.
Bu kadar insanın anlatılan olayları yaşaması ve bilim adamlarının bu olayı tescillemesi gayet yeterli.
Kim tescillemiş böyle olayları ? Fox Mulder'ın nasıl yönlendirildiğini, nasıl inandırıldığını bilmiyorsun sanırım. Zamanında bu astral seyahat saçmalığı çıkmasaydı kimse burada "aa evet bende astral seyahat ettim " yazmayacaktı.

@Thermes
Arkadaşım kafan mı güzel?

Açtığım konu farklı, senin cevapların farklı. Sorularım hakkında bir cevap bilgisine sahip isen öyle gel cevap yaz hep birlikte konuşalım bu konuyu. İnanıp inanmaman beni alakadar etmiyor konu çapında. Sorularıma cevap bilgin, zekan yeterli ise konu hakkında cevap yazabilirsin. Güle güle.

@Thermes
Arkadaşım kafan mı güzel?

Açtığım konu farklı, senin cevapların farklı. Sorularım hakkında bir cevap bilgisine sahip isen öyle gel cevap yaz hep birlikte konuşalım bu konuyu. İnanıp inanmaman beni alakadar etmiyor konu çapında. Sorularıma cevap bilgin, zekan yeterli ise konu hakkında cevap yazabilirsin. Güle güle.
Senin bilgin ve en önemlisi zeka seviyen yazdıklarından belli oldu zaten. Saçma sapan şeyleri buraya gelip yazmakla zeki olunmuyor, cok fazla film ve dizi izleme. Varsa bu saçmalıkla ilgili kanıtın göster bizde bilelim, ama yaptım ettim demekle olmaz. Bende ufolarla seyahat ediyorum ona bakarsan.. Güle güle.
3-5 video izledikten ve araştırma yaptıktan sonra astral seyahat yaptığını iddia etmek de ayrı bir olaymış :D. Bknz: uçan adam sabri.

Son düzenleme:
@Thermes
"3-5 video izledikten ve araştırma yaptıktan sonra astral seyahat yaptığını iddia etmek de ayrı bir olaymış"

Derken?
Başka birisimi söylemiş, bunu iddaa eden mi varmış yoksa garipten gelen sesler mi sana bunları yazdırdı? Böyle bir şeyi ben değil cevap veren arkadaşlar dahi söylememiş, okuma-anlama kabiliyetine hayran bıraktırdın beni.
"Saçma sapan şeyler" dediğin konu ise dünyayı kapsayacak şekilde genişlemiş, büyümüş bir konu.

Astral seyahat ile "uçan adam sabri" olayını da kıyasladın ya..
Biraz geniş çaplı düşün, biraz da kitap oku benden sana tavsiye. ;)

Konuyu gören moderatör, görevli arkadaşlar kilitleyebilir, sağolsun arkadaş tamamen konunun amacını saptırmayı başardı , sorularıma zekice, anlayışla ve mantıkla cevaplar veren tüm arkadaşlarıma teşekkürler.

Son düzenleme:
@Thermes
"3-5 video izledikten ve araştırma yaptıktan sonra astral seyahat yaptığını iddia etmek de ayrı bir olaymış"

Derken?
Başka birisimi söylemiş, bunu iddaa eden mi varmış yoksa garipten gelen sesler mi sana bunları yazdırdı? Böyle bir şeyi ben değil cevap veren arkadaşlar dahi söylememiş, okuma-anlama kabiliyetine hayran bıraktırdın beni.
"Saçma sapan şeyler" dediğin konu ise dünyayı kapsayacak şekilde genişlemiş, büyümüş bir konu.

Astral seyahat ile "uçan adam sabri" olayını da kıyasladın ya..
Biraz geniş çaplı düşün, biraz da kitap oku benden sana tavsiye. ;)

Konuyu gören moderatör, görevli arkadaşlar kilitleyebilir, sağolsun arkadaş tamamen konunun amacını saptırmayı başardı , sorularıma zekice, anlayışla ve mantıkla cevaplar veren tüm arkadaşlarıma teşekkürler.
Yav he he...
(Alakasız mesajdan ceza almak pahasına yazdım bu cevabı)

Astal seyahat deyince Kadir Kirişçi'nin videosu geliyor aklıma.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı